loading...

iranreportaj

وکالت آنلاین چیست

iranreportaj بازدید : 10 شنبه 20 شهريور 1400 نظرات ()

شاید تا کنون در تبلیغات و آگهی‌های چاپ شده در رسانه‌های جمعی به موضوعات مرتبط با وکالت آنلاین بر خورد کرده باشید. اما بنا به آن چه که ما از گذشته در ذهن خود داریم، وکالت مسأله‌ای حضوری است و تصور نوع آنلاین آن شاید برای ما دشوار باشد. در واقع باید گفت که تصور اولیه در این زمینه صحیح است و وکالت وکیل آنلاین با نوع فعالیت همقطاران پیشینش متفاوت است.

معنای اصطلاحات تنظیم شکایت یا وکیل آنلاین برای همگان از صورت عبارت قابل تشخیص است. با پیشرفت و افزایش هر روزه و هرچه بیشتر خدمات آنلاین که موجب پیدایش شاخصی به نام ضریب نفوذ اینترنت گردیده، استفاده از خدمات برخط نیز رایج شده است. که از جمله‌ی آنان می‌توان به مشاوره با وکیل آنلاین اشاره کرد. از مشاوره وکلا می‌توان برای تنظیم شکایت علیه طرف‌های دعوا خود، بهره گیریم.

وکالت اینترنتی

معنی وکالت آنلاین

اصطلاح وکیل آنلاین به تنهایی دارای بار حقوقی خاصی نیست. از نظر قانون تنها چیزی تنها تحت نام رابطه‌ی وکالت مابین وکیل و موکل قابل تعریف است که عبارت است از عقدی که موکل از سوی خود با وکیل (که در اینجا ما در موردی وکیل آنلاین صحبت خواهیم کرد) منعقد می‌نماید و بخشی یا تمام اختیارات خود را به منظور انجام رساندن کاری در بازه‌ی زمانی به وی واگذار می‌کند.

در حقیقت وکیل لزوماً نیاز نیست دارای تحصیلات حقوقی باشد و یک فرد عادی هم می‌تواند وکیل شخص دیگری بشود. پیش از این حتماً شما هم با اصطلاحاتی مانند «وکالت به فروش» برخورد کرده بودید. اما این امر در مورد وکیل آنلاین و وکیلی که قرار است از شما در دادگاه دفاع کند صدق نمی‌کند. برای اینکه برای شخصی به حرفه وکالت مشغول گردد، باید از دانشکده حقوق فارغ‌التحصیل شود. سپس دوره‌های کارآموزی و آزمون‌هایی را از سر بگذراند تا شایسته‌ی این عنوان شناخته شود.

ویژگیهای لازم برای وکالت

از ویژگی‌های مهم یک وکیل آنلاین امانت‌داری و قابل اطمینان بودن وی است. تنها در این صورت است که وی می‌تواند موکل خود را از انتخاب راه‌های نامناسب بر حذر دارد. این امر نیازمند تعهد اخلاقی و شهرت نام مناسب وکیل است. علاوه بر آن، یک وکیل آنلاین متبحر پیش از هر چیز باید در یک زمینه‌ی تخصصی دارای تجربه و دانش گسترده‌ی حقوقی باشد.

بهتر است قبل از مشاوره و یا عقد قرارداد با وکیل آنلاین درباره‌ی او، تحقیق مختصری انجام دهید. زیرا همان طور که استفاده از خدمات وکیل آنلاین دارای مزایایی است، از نارسایی‌های ذاتی‌ای نیز رنج می‌برد. از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به عدم شناخت کافی طرفین از یکدیگر، مانند عدم شناخت موکل از شهرت مؤسسه‌ی حقوقی؛ دشوار بودن پیگیری‌های حقوقی در حال حاضر و همچنین، تأثیرگذاری اختلالات اینترنتی بر کیفیت مشاوره و ارتباط دو طرفه اشاره نمود.

وکالت برخط

آیا به وکالت آنلاین علاقه‌مند شده‌اید؟

در صورتی که اطلاعات مطرح شده در این یادداشت برای شما جذاب بوده است، می‌توانید به وب سایت شهرداد مراجعه نمایید.در این وب سایت می‌توانید با توضیحات زیادی درباره‌ی جنبه‌های مختلف حقوقی و قانونی رو به رو گردید. همچنین در باره‌ی مفاهیم وکالت و وکیل آنلاین به تفصیل در این سایت توضیحات مکفی را ارائه نموده‌ایم.

از میکرونیدلینگ و تاثیرات معجزه آسای آن چه می دانیم؟

iranreportaj بازدید : 4 سه شنبه 16 شهريور 1400 نظرات ()

امروزه داشتن صورتی زیبا و شاداب خواسته قلبی بسیاری از افراد است. با پیشرفت علم و دانش و نیز تکنولوژی، هر روز روشی جدید و موثرتر از قبل معرفی شده و انتخاب درست‌ترین و بهترین روش از این لیست بلند بالا کار را بسیار سخت می کند.

ما در این مقاله قصد داریم در خصوص روشی با سابقه قدیمی و طولانی و بسیار تاثیرگذار صحبت کنیم تا اگر قصد استفاده از این روش برای جوانسازی و ترمیم پوست خود را دارید، بتوانید مفیدترین نتیجه را کسب کنید.

معرفی میکرونیدلینگ

سابقه این روش درمانی به بیشتر از ۵۰ سال می رسد اما تاریخچه آن مربوط به روش درمانی مخصوصی در مصر باستان است که نتیجه‌ای مشابه با میکرونیدلینگ را ارائه می‌داده است. از این روش درمانی برای رفع زخم ها و جای جوش‌های مختلف استفاده می‌شود. مصریان باستان از ماسک‌های زبر مانند مرمر استفاده می‌کردند و امروزه جایگزین آن دستگاهی اتوماتیک با سوزن‌های بسیار کوچک است.

در میکرونیدلینگ دستگاهی قلم مانند و بزرگ که در سر آن سوزن‌های ریزی قرار دارد را با سطح پوست تماس داده می‌شود و این دستگاه با ایجاد سوراخ‌هایی ریز منافذ رویی پوست را برای ورود مواد مخصوص و سرم‌ها باز می‌کند.

 میکرونیدلینگ صورت

میکرونیدلینگ به روش دستی

درمارولر نام دستگاهی است که از یک سر با سوزن‌های خاص ساخته شده و غالبا جنس آن از تیتانیوم است. طراحی این غلتک به شکلی است که حفره های معینی و ریزی را ایجاد کرده و مرحله قبل از تزریق سرم برای پوست را به راحتی انجام می‌دهد.

میکرونیدلینگ با استفاده از دستگاه

برای باز نمودن منافذ پوست در این روش از میکرونیدلینگ دستگاهی با فاصله مشخص را مورد استفاده قرار می‌دهند. به دلیل نظم و همچنین اثر بخشی بسیار زیاد دستگاه میکرونیدلینگ، منافذ بیشتری نسبت به روش دستی در پوست باز می‌شوند.

کاربردهای میکرونیدلینگ

با باز کردن منافذ پوست در این روش، پوست‌ مرده و آسیب دیده برداشته می‌شود و سپس محیط برای ترمیم مهیا می‌گردد. با مراقبت مناسب بعد از انجام این درمان، به راحتی از جای زخم‌های حاصل از جوش و آکنه خلاص می‌شوید.

از مهم ترین کاربرد‌های میکرونیدلینگ رفع یا کاهش چین و چروک است. با افزایش سن، بافت پوست کمتر از قبل کلاژن سازی می‌کند و موجب پیری سطح پوست می‌شود. در این متد از طریق تحریک این ناحیه و تزریق زیرجلدی مواد مغذی، پوست وادار به ترمیم و کلاژن سازی مجدد می‌شود.

نتایج میکرونیدلینگ

کشسانی پوست در گذر زمان به واسطه عواملی همچون لاغری و چاقی، بارداری و... موجب بروز چین و چروک‌های که حاصل از کشیدگی است می‌شود. این روش درمانی در بهبود این ترک‌ها بسیار موثر است.

کلام پایانی

استفاده از روش میکرونیدلینگ به دلیل رابطه مستقیم با پوست می‌تواند ریسک نسبتا بالایی نیز داشته باشد، و اگر توسط پزشکان متخصص انجام نشود عوارض حاصل از آن شاید به سختی قابل درمان باشند. به دلیل وجود این میزان از حساسیت در این درمان، انتخاب پزشک معالج متخصص بسیار ضروری است.

هایفوتراپی چیست

iranreportaj بازدید : 8 دوشنبه 15 شهريور 1400 نظرات ()

از طبیعی‌ترین و قابل پیش‌بینی‌‌ترین اتفاقات زندگی، پیری پوست و افتادگی بافت بدن بر اثر افزایش سن است. تا قبل از پیشرفت علم و دانش متخصصین هیچ راه‌حلی جز قبول این تغییر نبود. با گذشت زمان این مشکل نیز راه‌حل دائمی و طولانی مدتی دارد که به آن علم و درمان هایفوتراپی گفته ‌می‌شود.

هایفوتراپی (High-intensity focused ultrasound) که به اختصار HIFU نامیده می شود در گذشته برای درمان تومورهای سرطانی استفاده می شد و در سال 2008 اولین کاربردهای آن در صنعت زیبایی گزارش شده است. بعد از آن هایفوتراپی در سال 2009 توسط سازمان غذا و دارو (FDA) برای لیفت ابرو تأیید شد. در نهایت هایفوتراپی در سال 2014 توسط FDA برای بهبود خطوط و چین و چروک به تایید رسید.

دستگاه هایفوتراپی امواج اولتراسوند را به طور متمرکز به لایه ای از پوست که در زیر لایه سطحی قرار گرفته است وارد می کند و باعث تحریک کلاژن سازی می شود و همین فرایند منجر به سفت شدن پوست می شود.

مکانیسم اثر دستگاه هایفوتراپی به چه شکل است؟

مکانیسم اثر هایفوتراپی به این شکل است که دمای بافت به صورت کنترل شده در حد 65-70 درجه سانتی گراد بالا می رود وهمین باعث تحریک فیبروبلاست ها و ساخت کلاژن و الاستین پوست می شود، البته این افزایش دما در صورتی است که انرژی وارد شده به بافت ایجاد تغییرات ناخواسته نکند.

عمل نفوذ امواج هایفوتراپی را به گونه ای تنظیم می شود که لایه ی دوم و SMAS مورد هدف قرار گیرد و این دو لایه بهم چسبیده شوند و همین باعث می شود که پوست، صاف و یک دست و بدون چروک به نظر برسد.

قابل ذکر است که دمای فوق در هایفوتراپی، حداکثر میزان تحریک کلاژن سازی را دارد که با سایر روش های غیرتهاجمی قابل مقایسه نمی باشد.

عوامل مؤثر بر هزینه هایفوتراپی

 • اما چه عواملی می‌توانند بر هزینه هایفوتراپی اثر بگذارند؟ این امر می‌توان از مسائل مختلفی اثر پذیرد. در اینجا به اختصار به مهم‌ترین آنان اشاره خواهیم کرد.
 • نخستین این مسائل، کلینیک انجام درمان است. واضح است که هزینه‌ی هایفو در کلینیکی واقع در شهرک غرب با همان درمان مشابه در نقاطی مانند پونک یکسان نخواهد بود.
 • عامل مهم دیگر، نواحی درمان است. هزینه‌ی لیفت با کمک هایفوتراپی برای ناحیه‌ی غبغب، چشم یا شکم متفاوت است.
 • پزشک کلینیک هم می‌تواند در هزینه نهایی هایفو مهم تلقی گردد. در تمامی خدمات پزشکی، شهرت و رزومه‌ی پزشک بر ویزیت وی اثر بخش است.
 • آخرین مسأله‌ی مهم، تعداد جلسات لازم برای هایفوتراپی است. جلسات بیشتر مورد نیاز برابر است با افزایش هزینه هایفوتراپی

ارزش هزینه هایفوتراپی

مسلما هایفو یک روش درمانی موثر و مفید برای جوان سازی و لیفت پوست شماست. این روش غیر تهاجمی محسوب گردیده و اثرات جانبی جزئی به همراه دارد. در طرف مقابل شما می‌توانید تا دو سال یا بیشتر اثرات هایفوتراپی را بر صورت خود مشاهده نمایید.

جز آن از نظر هزینه و ریسک نیز هایفو مزیت‌های آشکار نسبت به جراحی دارد. در هایفو درد کمی را متحمل خواهید شد و خطر بیهوشی یا تغییرات برگشت‌ناپذیر هم منتفی است.

با وصف تمام این موضوعات هایفو قطعا یک راه حل خوب برای شماست تا جوانی خود را حفظ کرده و از زندگی خود لذت ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این بازه به وب سایت ویکی درمان مراجعه کنید.

راه های رفع چین و چروک پوست 

iranreportaj بازدید : 9 شنبه 30 مرداد 1400 نظرات ()

قبل از اینکه نحوه رفع چین و چروک پوست را بیاموزید، مهم است که در وهله اول علت آن را بدانید، اولین موردی وجود دارد قرار گرفتن مکرر بدون محافظت در معرض نور خورشید است که باعث می‌شود کلاژن و بافت الاستین در پوست شکسته شود و خطوط و چین و چروک ایجاد شود. 

در کل کم شدن کلاژن و الاستین باعث ایجاد چین و چروک در پوست خواهد شد. در اینجا چند روش رفع چین و چروک پوست را برای شما بازگو کردیم. چین و چروک در هر نقطه از پوست، هنگامی که قابل مشاهده است، باعث می‌شود سن بیشتر به نظر برسد.

چگونگی رفع چین و چروک پوست 

 استفاده از کرم ضد آفتاب: ضروری است که از کرم ضد آفتاب، صرف نظر از آب و هوا، برای محافظت از پیری پوست در برابر آسیب های ناشی از نور خورشید استفاده کنید.

ماساژ پوست: حرکت مکرر پوست مانند صحبت کردن، اخم، گریه و خنده همه مواردی است که باعث بروز چین و چروک می‌شود. ماساژ دادن پوست می‌تواند باعث تحرک یکسان پوست شود و میزان این چین و چروک ها را کم کند.

استفاده از مرطوب کننده: وقتی از مرطوب کننده استفاده می‌کنید، با افزودن آب به سلول های سطحی پوست تسکین می‌یابد. تمدید آب از دست رفته به معنی افزایش حجم پوست است که در نهایت خطوط ریز را پر می‌کند و باعث رفع چین و چروک پوست می شود. مرطوب کننده شما باید دارای مواد مغذی غنی و مغذی مانند اسید هیالورونیک باشد.

روش های رفع چین و چروک پوست توسط پزشک

لایه برداری شیمیایی یک روش ایمن و آسان برای رفع چین و چروک پوست است که باعث حذف پوست مرده و تحریک تولید کلاژن می‌شود.

میکرودرم ابریژن: این یک درمان بی خطر با دستگاه برای رفع خطوط و چین و چروک های ظریف است. تولید کلاژن را نیز تحریک می‌کند.

لیزرها: باعث ظاهر شدن مجدد پوست و ایجاد کلاژن از دست رفته می‌شوند.

بوتاکس: این یکی از تنها درمان هایی است که برای از بین بردن چین و چروک های فعال استفاده می‌شود؛ چین و چروک هایی که در حرکت خود را نشان می‌دهند.

پرکننده ها: همچنین یکی از روش های درمانی برای رفع چین و چروک پوست، پر کردن آنها با ماده ای است که به طور طبیعی در بدن وجود دارد، مانند اسید هیالورونیک.

PRP: درمان پلاسمای غنی از پلاکت: این روش از خون خود و عوامل رشد ناشی از آن برای آزادسازی سلول های بنیادی برای جلوگیری و درمان چین و چروک استفاده می‌کند.

مزوتراپی: در این درمان از تزریقات ریز داروی ضد چروک برای جلوگیری از چین و چروک استفاده می‌شود.

به غیر از قرص های آنتی اکسیدان، کرم ها و سرم های ضد چین و چروک، سرم موضعی ویتامین C برای کند شدن روند پیری پوست وجود دارد.

کلام آخر 

افزایش سن یک فرایند مداوم است، شما فقط می‌توانید یک رویکرد چند منظوره را برای به تاخیر انداختن ساعت پیری در پیش بگیرید، اما نمی‌توانید از آن فرار کنید. بنابراین اگر می‌خواهید جوان و زیبا به نظر برسید مطالب بالا را مطالعه کنید. علت ایجاد چین و چروک کاهش کلاژن و الاستین است که به طور طبیعی باعث محکم شدن پوست، و در لایه های عمیق تر پوست باعث ایجاد افتادگی و چین و چروک خواهد شد، از دیگر دلایل چین و چروک، آسیب ناشی از نور خورشید، سیگار کشیدن، رژیم نامناسب، کم آبی بدن، آلودگی، حالات صورت و خواب متغیر است. در نتیجه برای رفع چین و چروک پوست و یا به تاخیر انداختن باید کمک به افزایش الاستین و کلاژن پوست کنید.

نکاتی درباره عمل زیبایی بینی

iranreportaj بازدید : 10 شنبه 23 مرداد 1400 نظرات ()

انسان ها به طوری خلق شده‌ است که از زیبایی لذت میبرند و به زیبایی خود اهمیت ویژه ای میدهد و اگر احساس کند در این مسیر کمبودی دارد می خواهد آن را رفع کند که تقریبا 80 درصد انسانها به سمت عمل های زیبایی(رینوپلاستی) میروند، عمل زیبایی بینی یکی از پرکاربرد ترین عمل ها در سال به حساب می آید.

اما قبل از آنکه بخواهید عمل کنید حتما به دنبال اطلاعات بیشتری هستید که بدانید که آیا اصلا عوارضی دارد؟ یا چه مدت طول میکشد؟ و غیره. ما در این مقاله سعی کردیم که هر سوالی که در ذهنتان جرقه می خورد را به آن بپردازیم.

چه کسانی به سمت عمل بینی میروند؟

اکثر انسان هایی که بینی خود را به دست متخصصان جراحی میدهند از شکل ظاهری بینی شان خوششان نمی آید و دوست دارند فرم بهتری به آن بدهند یا شاید از آن دسته از افرادی باشد که بینی اش راه تنفسی را برایش مشکل ساخته است و به فکر عملش باشد که برای این دسته از افراد عمل زیبایی واجب است. 

از انواع بینی با گزارش انجمن جراحی پلاستیک آمریکا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بینی گوشتی
 • بینی استخوانی 
 • بینی قوز دار

افرادی که باید قید عمل زیبایی بینی را بزنند

اگرچه رینوپلاستی باعث زیبایی می شود اما برای همه افراد توصیه نمی شود که به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • افرادی که پا به سن گذاشتند.
 • افرادی که از چاقی اذیت میشوند.
 • کسانی که ورزشی را ادامه میدهند که بینیشان در معرض آسیب دیدن باشد.
 • کسانی که 1 سال پیش عمل زیبایی انجام دادند ولی ناراضی هستند و میخواهند دوباره اقدام کنند.
 • افرادی که نیکوتین وارد بدنشان میکنند.
 • عمل بینی در بانوان باردار ممنوع است.
 • افرادی که مشکل روانی دارند. (body dysmorphic disorder)
 • خانوم ها در سن 16 سالگی و آقایان در سن زیر 18 سالگی نباید اقدام به عمل زیبایی بکنند.

عوارض عمل زیبایی بینی

شما قبل از آنکه بخواهید دست به بینی خود بزنید باید از پزشک متخصص خود مشورت بگرید و به آن تبادل نظر کنید تا متخصص بهتر بتواند شما را راهنمایی کند. اما از عوارضش میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خونریزی
 • تورم
 • به جا ماندن زخم های روی بینی
 • آسیب عصبی دائمی
 • رعاف ( خون دماغ )

نحوه عمل زیبایی بینی

پزشک متخصص اول نوع بینی شما را تشخیص میدهد و بعد جراحی را آغاز میکند که در همه نوع جراحی بیهوشی وجود دارد.

جراحی بینی باز:

- برای دسترسی راحت و فرم دهی بهتر بینی، جراح در زیر بینی برش کوچکی ایجاد میکند و در آخر جراحی فقط جای خیلی کمی از برش میماند که در مدت زمان کوتاهی به صورت کامل محو میشود.

جراحی بینی بسته :

- در این نوع جراحی تمام برش هایی که قرار است ایجاد شود در داخل و سوراخ های بینی انجام می شود که اصلا جای زخمی در این جراحی وجود ندارد.

کدام نوع عمل بهتر است؟ (باز یا بسته)

بیشتر متخصصان اعتقاد دارند که عمل زیبایی بینی باز بیشتر از نوع بسته است و به دلیلشان بر این است که جراح راحت تر و دید بهتری نسبت به بینی دارد و از این طرف کارش کیفیت بهتری دارد که از این جهت نتیجه حاصله بهتر است.

حرف آخر

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید ما سعی کردیم بسیاری از سوالات ذهنتان را پوشش بدهیم تا بهتر بتوانید انتخاب کنید که آیا اصلا عمل زیبایی برای شما ضروری است واقعا؟!

اما باز هم به خود شما برمیگردد که چه انتخابی میخواهید داشته باشید.

هر آنچه باید از عملیات پخش آسفالت و خرید ایزوگام بدانید

iranreportaj بازدید : 6 یکشنبه 17 مرداد 1400 نظرات ()

آسفالت دارای انواع مختلفی است که بسیاری از انها کمتر شناخته شده هستند. هریک از این انواع بر حسب پروژه تعریف شده انتخاب می شود و سپس در عملیات پخش آسفالت استفاده می شود. نحوه اجرای پخش آسفالت برای مناطق مختلف آب و هوایی، متفاوت است و هزینه آنها نیز به‌صورت جداگانه محاسبه خواهد شد. میزان تردد نیز یکی از عواملی است که در اجرای پخش آسفالت تاثیرگذار است.

آسفالت شامل چند نوع است؟

 • معروف ترین نوع آسفالت، آسفالت گرم است که آن را اصطلاحا بتن آسفالتی گرم نامگذاری می‌کنند. ترکیب تشکیل دهنده این آسفالت قیر و مصالح سنگی است که بخش عمده را مصالح سنگی و تقریبا 20 درصد باقی مانده را انواع دیگر مواد می‌سازند. آسفالت گرم شامل انواعی مثل: آسفالت رویه، آسفالت آستر، ماسه آسفالت، آسفالت متخلخل و اساس قیری است.

 • آسفالت حفاظتی نوعی از پخش آسفالت است که با هدف رویه سازی انجام می‌شود و برای سطوح شنی و آسفالتی کاربرد دارد. حداکثر مقدار رویه سازی 225 میلی متر است که جزو سازه باربر روسازی راه در نظر گرفته نمی‌شود. مواد سازنده آسفالت حفاظتی شامل قیرهای محلول، قیر آبه یا قیر های خالص با گرانروی کم هستند. بنابراین نمی‌توان از پخش آسفالت حفاظتی برای پروژه‌هایی که نیاز به سخت بودن جنس آسفالت دارند استفاده کرد.

به طور کلی اجرای پخش آسفالت حفاظتی آسان تر و کم هزینه تر است. غیرقابل نفوذ کردن بستر راه‌ها، جلوگیری از گرد و غبار، افزایش مقاومت راه‌ها در برابر لغزش و بهینه سازی موقت از کاربرد‌های آسفالت حفاظتی است. 

 • به کمک مخلوط کردن مصالح سنگی و قیر آسفالت سرد ساخته می‌شود.مخلوط کردن در درجه حرارت محیط انجام می‌شود و در همان دما نیز پخش آسفالت صورت می‌گیرد. این نوع آسفالت مناسب برای حمل در مسافت‌های طولانی و تناژ بالاست. در صورت رعایت ضوابط و شروط معیارهای طراحی و محدودیت‌های ترافیکی، می‌توان از آسفالت سرد استفاده کرد. 

عملیات پخش آسفالت و مراحل آن

پس از قیر پاشی، عملیات پخش آسفالت انجام می‌شود‌. در این مرحله از کار از آسفالت هایی که دانه بندی درشت دارند استفاده می‌شود. این مرحله از آسفالت کاری زیره یا آستر نام دارد. ضخامت آسفالت در پخش آسفالت نبایستی بیشتر از شش سانتی‌متر باشد. هر چقدر ضخامت آن بیشتر باشد کیفیت کوبیده شدن آن پایین تر خواهد بود. مرحله بعدی آسفالت کاری، پخش آسفالت بر روی آستر است که روکش نام دارد‌. ضخامت آسفالت روکش هم سه تا پنج سانتی‌متر است.

این مرحله نکات بسیاری دارد. قبل از شروع کار باید تمامی جزئیات مانند درجه حرارت محیط، درجه حرارت آسفالت و… توسط دستگاه نظارت تایید شده باشد.

اگر هوا بارانی و یا سطح آلوده باشد، تحت هیچ شرایطی نباید فرایند را انجام داد. برای پخش آسفالت بهتر است از فینیشر یا گریدر استفاده شود. درجه حرارت نیز به دمای محیط بستگی خواهد داشت.

روش های اجرای پخش آسفالت خیابانی 

آسفالت‌های نیمه گرم در پخش آسفالت خیابانی:

در تولید آسفالت نیمه گرم، دمای فرایند کاهش می‌یابد تا استفاده از تراشه‌ها امکان‌پذیر باشد.

. بازیافت سرد آسفالت در پخش آسفالت خیابانی:

بازیافت سرد، با کوچک و خرد کردن مواد رویی آسفالت و مخلوط کردن با قیر و یک سری مصالح دیگر به دست می‌آید. در فرایند تولید بازیافت سرد، هیچ گونه حرارتی استفاده نمی‌شود.

بازیافت گرم آسفالت در پخش آسفالت خیابانی

بازیافت گرم آسفالت فرآیندی است که در آن مواد آسفالت سازی، با قیر خالص مخلوط می‌شود.

محصول نهایی که از این بازیافت به دست می‌آید، آسفالت گرم است که می‌تواند شامل بین 20 تا 100 درصد مصالح باشد.

هزینه های مربوط به پخش آسفالت خیابانی

حجم آسفالت با تغییر نوع دانه‌بندی‌ها تغییر می‌کند. یعنی هر چقدر دانه‌ها درشت‌تر باشند، حجم بیشتر است. در حالت عادی حجم مورد نیاز برای یک متر مکعب آسفالت، دو هزار و دویست کیلوگرم است که با توجه به قیمت روز، هزینه آن مشخص خواهد شد.

هزینه پخش آسفالت هم بستگی به ضخامت آن دارد. هزینه تهیه، حمل و اجرای آسفالت هر متر مربع به ازای هر یک سانتیمتر ضخامت 22 هزار تومان است.هزینه پریمکت هر مترمربع 15 هزار تومان و تک کت هر مترمربع 10 هزار تومان است.

نکات مهم در خرید ایزوگام

یکی دیگر از مسائل مهم درباره ایزوگام، خرید آن است که مبلغ خرید ایزوگام تابعی از قیمت ایزوگام است. عوامل زیادی در هنگام خرید ایزوگام باید مد نظر خریدار باشد که این عوامل تعیین کننده قیمت ایزوگام نیز هستند:

 • برند
 • تعداد لایه
 • پوشش خارجی 
 • طرح پوشش
 • نصب یا عدم نصب ایزوگام توسط شرکت فروشنده

جمع بندی

عملیات پخش آسفالت یکی از مهم ترین مراحل یک پروژه آسفالت کاری است. در صورتی که پخش آسفالت به درستی و با دقت انجام نشود، لایه آسفالت به خوبی به سطح زیرین متصل نشده و این امر، سرعت تخریب و از بین رفتن آن را در آینده بیشتر می کند. همانطور که بررسی شد، قیمت ایزوگام تابع عوامل مختلفی است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به ایزوگام ایران مراجعه کنید.

تنظیم لایحه با وکیل آنلاین

iranreportaj بازدید : 11 سه شنبه 12 مرداد 1400 نظرات ()

وهمه ما امروزه بیشتر کارهای خود را از طریق تلفن همراهمان و به صورت آنلاین انجام می دهیم. ما با تلفن همراه ما می توانیم خرید کنیم، کارهای بانکی خود را انجام دهیم، قبض هایمان را پرداخت کنیم و هزاران کار دیگر که فقط بوسیله تلفن همراهمان می توان انجام داد. وکالت آنلاین یکی از همین کارهاییست شما می توانید بدون هیچ زحمتی و فقط به کمک تلفن همراهتان از مزایای آن بهره مند شوید.

شاید با خود بگویید که وکالت آنلاین چیست؟ با توجه به اینکه تمامی مشاغل به سوی آنلاین شدم تغییر جهت داده اند حوزه وکالت نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای راحتی مردم اقدام به ایجاد شرایطی کرده است که امکان وکالت آنلاین را برای همه مردم فراهم کرده است.

استفاده کردن از شکایت نامه، نوشتن دادخواست، تنظیم لایحه و غیره، همه این ها راه های برای دفاع کردن حق و حقوق می باشد. لایحه نویسی یکی از مهمترین این موارد می باشد که دارای اهمیت و ضرورت خاصی می باشد. لایحه از متن های بسیار تاثیرگذار و مهم در رسیدگی به شکایت ها بشمار می آید. اهمیت تنظیم لایحه به قدری می باشد که در بعضی مواقع هنگام ارائه نزد قاضی، از تمامی صحبت های وکیل و یا  اظهارات شفاهی نیز تاثیرگذارتر می باشد. 

تنظیم لایحه

مفهوم تنظیم لایحه

شاید در اخبار شنیده باشید که دولت فلان لایحه را تصویب کرد اما معنی دقیق آن را ندانید. لایحه در قانون به شکل های متفاوتی وجود دارد و می تواند در چارچوب دفاع، درخواست و موارد این چنینی، و یا در قالب پیشنهادات دولتی قرار می گیرد. در وجه قانونی تنظیم لایحه، طرفین، دعاوی خود را به مراکز قانونی مرتبط ارائه می دهند. به این نکته نیز باید توجه داشت که بیشتر لایحه های قانون به شکل دفاعیه می باشند.

آیا تنظیم لایحه نیاز به تخصص دارد؟

زمانی ارزش تنظیم لایحه آشکار می شود که افراد برای طرح شکایت مجبور به تنظیم لایحه شوند. عده ای از این افراد برای آشنایی با ساختار تنظیم لایحه به اینترنت مراجعه می کنند. عده ای دیگر نیز انجام این کار را به وکیل خود واگذار می کنند و این کار را بهترین راه برای جلوگیری از مشکلات و پیچیدگی ها می دانند. علاوه بر این دو نوع، عده ای دیگر نیز وجود دارند که خود اقدام به تنظیم لایحه می کنند.

شما با وکیل آنلاین می توانید به تنظیم لایحه بپردازید.

وکیل کیست؟

وکیل فردی است که با توجه به مدرکی که دارد و تحت عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخته می شود. وی به وسیله عقد قراردادی تحت عنوان وکالت با یک شخص حقیقی یا حقوقی مسئول می شود تا از طرف موکل خود با توجه به حدود اختیاراتی که در وکالت نامه وی آمده است اقدام به انجام کارهای قانونی فرد مورد نظر کند.

وکالت به چه معناست؟

اگر بخواهیم به معنای لغوی وکالت بپردازیم، وکالت در لغت معنای واگذار کردن می دهد. با توجه به عقد وکالت نامه بین دو طرف، یکی از طرفین نایب می شود که کاری را از طرف فرد مقابل انجام دهد. با بسته شدن وکالت نامه بین دو طرف، وکیل و موکل در برابر یکدیگر مسئول می شوند تا وظایف و مسئولیت هایی را انجام دهند.

وکالت

مزایا و معایب وکالت آنلاین

یکی از بهترین مزایای وکالت آنلاین امان صرفه جویی در وقتتان است. شما می توانید در هر زمانی که نیاز به مشاوره حقوقی یا پرسیدن سوالات خود را داشته باشید می توانید از این طریق اقدام کنید و این یک مزیت عالی است.

در ارتباط با معایب این روش هم می توان به این مسئله اشاره کرد که برای پرونده های سخت حقوقی که دارای پیچیدگی های مخصوص به خود هستند، با مشاوره آنلاین نمی تواند به راحتی این کار را انجام داد.

جمع بندی

با توجه به تمامی نکات گفته شده در این زمینه، بازهم پیچیدگی بسیار زیادی برای نوشتن لایحه وجود دارد. موسسه حقوقی شهرداد با در دست داشتن حرفه ای ترین تیم وکلا می تواند در انواع مسائل حقوقی و کیفری به متقاضیان خدمات بسیار حرفه ای را ارائه دهد.

بهترین کلینیک جراحی بینی و رینوپلاستی

iranreportaj بازدید : 7 دوشنبه 11 مرداد 1400 نظرات ()

جراحی بینی در سال‌های اخیر در ایران رواج زیادی پیدا کرده است. چنین موضوعی باعث شده است تا جراحان ایرانی تجربه‌ی زیادی در این امر پیدا کنند. این مهارت حتی تا جایی به پیش رفته است که بیماران از کشورهای خارجی برای جراحی بینی به ایران مراجعه می‌کنند. بیشتر این افراد خواهان انجام عمل  رینوپلاستی هستند. به همین علت رقابت برای کسب عنوان بهترین کلینیک عمل بینی اهمیت زیادی یافته است.

فرق رینوپلاستی با عمل بینی

اما شاید بپرسید رینوپلاستی با جراحی بینی چه تفاوتی با یکدیگر دارند. در پاسخ به این سوال باید گفت که جراحی بینی اعم از رینوپلاستی است. در جراحی بینی ممکن است ما اهداف گوناگونی را دنبال کنیم. در حالی که رینوپلاستی متد و اهداف مشخصی دارد.

این اهداف ممکن است درمان و یا زیبایی‌جویانه باشند. جراحی بینی رینو عملی است که در آن با حداقل تغییرات سعی در ایجاد تغییرات در بافت بینی می‌گردد. از جمله این تغییرات باید به تغییر در اندازه، برطرف کردن قوز بینی و بهبود کانال‌های تنفسی اشاره کرد.

جراحی بینی تامپون

رینوپلاستی با لیزر

شاید تاکنون با تبلیغات رینوپلاستی با لیزر برخورد کرده باشید. باید گفت که چنین عمل وجود نداشته، و ممکن است تنها در موارد معدودی به صورت محدود از لیزر استفاده شود. در جراحی بینی پزشک چاره‌ای جز برش بینی با چاقو نداشته و به هر حال، این پروسیجر وجود خواهد داشت.

طرز جراحی بینی

خیلی‌ها علاقه دارند که بدانند در طول جراحی بینی چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. این امر بسته به نوع جراحی می‌تواند متفاوت باشد. با این وجود، معمولا رویه از سوی انجمنهای پزشکی و جراحی پلاستیک، یکسان‌سازی شده است. در جراحی بینی باید ابتدا بیمار به بیهوشی کامل فرو رفته و در ادامه تغییرات مطلوب روی بینی انجام شود.

عوارض جراحی بینی

عوارض جراحی رینو می‌تواند طیف گسترده‌ای را شامل شود. این عوارض بسته به بیمار می‌تواند تغییر کند. این عارضه‌ها می‌تواند شامل مواردی مثل سردرد، درد در محل جراحی، خونریزی و یا التهاب پوست باشد. همچنین در بسیاری از موارد، شاهد کبودی و قرمزی حدقه‌ی چشمها هستیم. در برخی از موارد نادر نیز بیماران گزارش از دست دادن حس بویایی را داشته‌اند.

برای التیام این عوارض باید موارد مراقبتی‌ای را پس از عمل رعایت کرد. این مراقبت‌ها شامل کمپرس یخ، استراحت مطلق و مصرف مواد مغذی و حاوی آنتی اکسیدان‌ها است.

بعد از رینوپلاستی

بهترین کلینیک عمل بینی

دیدیم که جراحی بینی شامل انواع مختلفی مانند رینوپلاستی است. از دیگر انواع ان جراحی باید و سپتوپلاستی، توربینوپلاستی و دیگر موارد ان چنینی اشاره کرد. تفاوت این جراحی‌ها را باید در محل انجام تغییرات جستجو کرد. با این وجود، انتخاب بهترین کلینیک عمل بینی برای اطمینان از بهترین نتیجه ضروری است.

برای این که مطمئن شوید کلینیکی که انتخاب کرده‌اید، بهترین کلینیک عمل بینی در دسترس شماست راه‌های مختلفی وجود دارد. مثلا می‌توانید از مشتریان قبلی و حسن شهرت آن کلینیک، اطلاع حاصل کنید. موارد دیگری مانند پزشکان حاضر در مجموعه، نوع ملک و منطقه فعالیت و نیز، سابقه‌ی کلینیک حائز اهمیت می‌باشند.

فراموش نکنید که بهترین کلینیک عمل بینی تهران حتما مجوزهای لازم قانونی را برای فعالیت داراست و فقدان آن، یک چراغ قرمز محسوب می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت عمل بینی مراجعه کنید.

عوامل تاثیرگذار در قیمت سایبان چتری

iranreportaj بازدید : 5 شنبه 09 مرداد 1400 نظرات ()

یکی از بهترین و موثرترین روش های رهایی از تابش آفتاب شدید و سوختگی های ناشی از آن، تهیه و نصب سایبان چتری است. اما مسئله مهم قیمت سایبان چتری می باشد که با توجه به شرایط موجود، بسیار افزایش یافته و دیگر نمی توان از یک مبلغ ثابت در این مورد صحبت نمود.

ما در این مقاله می خواهیم به عواملی که در قیمت سایبان چتری موثر هستند اشاره کنیم تا اگر قصد انتخاب و خرید سایبان را دارید، بتوانید انتخابی بهینه و موثر داشته باشید. این عوامل مهم شامل موارد ذیل است:

نوع سایبان چتری

اولین عاملی که در انتخاب سایبان‌ها مهم است، نوع سایبان است که با توجه به مدل‌های متنوع و همچنین کاربردهای متفاوت، قیمت‌های مختلفی نیز دارند. به طور کلی سایبان‌ها به دو دسته برقی و دستی تقسیم می‌شوند که طبیعتا قیمت سایبان چتری برقی بیشتر از سایبان دستی می‌باشد و خود سایبان‌های برقی و دستی نیز چندین مدل مختلف دارند.

جنس تکیه‌گاه و چهارچوب

پس از نوع سایبان و جنس روکش سایبان، مسئله سوم در قیمت سایبان چتری جنس تکیه‌گاه است که به انواع مختلفی تقسیم می‌شود، مثل: آلومینیوم، گالوانیزه و غیره که با توجه به کاربرد و مزایای مختلفی که هر یک دارند، از قیمت‌های متنوعی نیز برخوردار هستند.

نکته: فلز آلومینیوم در برابر تغییرات آب و هوایی بسیار مقاوم است و از نظر هزینه به صرفه‌تر می‌باشد ولی گالوانیزه استحکام بیشتری نسبت به آلومینیوم دارد و به طبع قیمت آن نیز بیشتر است.

لوازم جانبی سایبان

برخی از صاحبان خانه ها لوازم جانبی مانند پرده های جانبی را نیز با سایبان های خود نصب می کنند.این ممکن است هزینه اضافی داشته باشد.اگر لوازم جانبی را همزمان با نصب سایبان نصب کنید، می توانید در هزینه اضافی نیز صرفه جویی کنید. به غیر از پرده، می توانید لوازم جانبی دیگری را نیز اضافه کنید، مانند پشه بند.

نصب سایبان کار دشواری نیست، به خصوص هنگام کار با یک شرکت معتبر.با کمک یک متخصص مشهور می توانید کار را با سهولت و سرعت بیشتری انجام دهید.به دنبال نصب کننده های قابل اطمینان سایبان در منطقه خود باشید و برای این منظور با مجموعه متین هوشمند ارتباط برقرار کنید.

اندازه سایبان

هنگام خرید سایبان‌ها حتما باید ابعاد تحت پوشش آن را در نظر داشته باشید، چرا که ابعاد مختلف سایبان‌ها تاثیر مستقیم در قیمت سایبان چتری دارد و طبیعتا هر چه ابعاد آن بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.

جنس پارچه سایبان

یکی از عوامل بسیار مهم در قیمت سایبان چتری، جنس پارچه می‌باشد که به چند نوع تقسیم می‌شود مثل: نخی، پی وی سی، نانو و بسیاری دیگر که هرکدام با توجه به کاربردها و تکنولوژی‌های به کار رفته در ساخت آن، قیمت‌های متفاوتی نیز دارند.

کلام آخر

قیمت سایبان چتری، یکی از مهمترین مسائل در زمان انتخاب و تهیه سایبان چتری است. ما در این مقاله به عواملی که به طور مستقیم در هزینه سایبان چتری موثر هستند، اشاره نمودیم. در صورت اقدام برای تهیه سایبان چتری، با مطالعه موارد بالا می توانید انتخابی بهینه و مفید داشته باشید.

گروه متین هوشمند یکی از بهترین مراکز عرضه و فروش سایبان چتری است. شما می توانید با مراجعه به وبسایت این فروشگاه از آخرین قیمت سایبان چتری مطلع شده و سپس به مقایسه و انتخاب خود بپردازید.

هارد اس اس دی چیست؟ بهترین هارد اس اس دی سامسونگ کدام است؟

iranreportaj بازدید : 8 دوشنبه 04 مرداد 1400 نظرات ()

هارد ها قطعاتی هستند که برای ذخیره سازی اطلاعات به کار می‌روند.این قطعات به دو نوع تقسیم می‌شوند: هارد اچ دی دی (HDD) و هارد اس اس دی (SSD). هر هارد اچ اچ دی دارای یک سوزن و یک دیسک چرخان است که این سوزن روی دیسک چرخان حرکت می‌کند و اطلاعات را پردازش می‌کند. حدود 3 دهه پیش هارد اس اس دی اختراع شدند که در آن ها خبری از  سوزن نبود و به جای آن از نیمه رسانا های جامد استفاده شده بود که در مقایسه با هارد HDD فضای بسیار کمی را اشغال می‌کردند.

تفاوت هارد اس اس دی و هارد اچ دی دی

 • هارد HDD سنگین تر است، مصرف برق بیشتری دارد و برخلاف هارد اس اس دی گرمای بیشتری تولید می‌کند.
 • سرعت پردازش حافظه اس اس دی در صورتی که با سیستم هماهنگ باشد می‌تواند تا 20 برابر یک هارد دیسک باشد.
 • هارد اس اس دی نسبت به هارد HDD بسیار گران تر است.
 • هارد SSD تعداد دفعات استفاده محدودی دارد.
 • هارد HDD در مقایسه با هارد SSD آسیب پذیری خیلی بیشتری دارد.

هارد اس اس دی سامسونگ

هارد های SSD سامسونگ که با اسم تجاری اس اس دی ساتا (SSD SATA) به بازار عرضه می‌شوند، از بهترین انواع موجود در بازار هستند. هاردهای اس اس دی سامسونگ در مدل های مختلف تولید شده اند که تعدادی از بهترین انواع آن ها را بررسی می‌کنیم:

هارد اس اس دی سامسونگ مدل PRO 860:

محصول سال 2018 که هارد پرچمدار سامسونگ محسوب می‌شود.هارد اس اس دی PRO 860 از کنترلر MJX و فلش مموری 2 بیتی و چهار لایه V-NAND استفاده می‌کند. این هارد سامسونگ از 256 گیگ تا 4 ترابایت ظرفیت دارد. سرعت خواندن اطلاعات 560 مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن اطلاعات آن 530 مگابایت بر ثانیه است. در این مدل قابلیت TBW ( تعداد کل بیت نوشته شده) نسبت به انواع دیگر بیشتر است و به همین دلیل گران تر نیز محسوب می‌شود.

هارد اس اس دی سامسونگ مدل EVO 860:

این مدل در مقایسه با مدل PRO ارزان تر است و مانند مدل PRO از کنترلر MJX  و فلش مموری V-NAND استفاده می‌کند. در این مدل سرعت خواندن معادل 550 مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن معادل 530 مگابایت بر ثانیه است. هارد اس اس دی EVO در ظرفیت های 256 گیگ تا 4 ترابایت تولید شده و TBW آن نصف مدل PRO است.

هارد اس اس دی سامسونگ مدل QVO 860:

جدید ترین نسخه از هارد های اس اس دی سامسونگ. در این مدل هم از کنترلر MJX و فلش مموری V-NAND استفاده شده است. این مدل هارد در ظرفیت های 1، 2 و 4 ترابایت تولید شده است. سرعت خواندن اطلاعات آن برابر با 550 مگابایت و سرعت نوشتن اطلاعات آن 520 مگابایت بر ثانیه است. در این مدل، مقدار TBW نصف مدل EVO طراحی شده است و تنها نکته مثبت هارد های QVO این است که نسبت به دو مدل دیگر ارزان تر است.

جمع بندی

به نظر می رسد که برای بسیاری از خریداران دو مدل EVO و QVO گزینه های مناسب تری باشد. قیمت این دو مدل نسبت به PRO ارزان تر است و با اینکه در این مدل مقدار TBW بسیار کمتر از این مقدار در مدل PRO است، با این حال می‌تواند پاسخگوی بسیاری از نیاز‌های معمولی یک کامپیوتر خانگی باشد. فروشگاه لوتوس با سالها تجربه و تخصص می‌تواند در امر خرید و مشاوره محصولات الکترونیک به شما کمک کند و امکان یک خرید مطمئن و مناسب را برای شما فراهم کند.

بهترین کرکره برقی پارکینگ

iranreportaj بازدید : 7 یکشنبه 27 تير 1400 نظرات ()

این روزها از کرکره برقی در مکان‌های مختلفی استفاده می‌شود. یکی از مصارف این کرکره ها در ورودی پارکینگهای منازل مسکونی و مراکز تجاری است. از کرکره برقی پارکینگ برای امنیت بیشتر و جلوگیری از ورود افراد ناشناخته استفاده می‌شود.

با استفاده از کرکره برقی پارکینگ می‌توان به طور کامل از امنیت پارکینگ و ساختمان اطمینان حاصل کرد. به علاوه کرکره برقی پارکینگ به راحتی قابل استفاده است و به سرعت باز و بسته می‌شود.

شاید با خود بگویید چه نیازی به استفاده از کرکره برقی برای پارکینگ است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت به دلیل استفاده از موتورهای چرخشی به جای بازوهای الکتریکی این کرکره‌ها از دوام بیشتری برخوردارند و در تامین امنیت پارکینگ از دیگر انواع درب پارکینگ، بهتر است.

به دلیل طرفداران بسیاری که کرکره برقی پارکینگ دارد؛ در این مقاله به بررسی اجزاء مختلف کرکره برقی پارکینگ و نحوه خرید بهترین کرکره برقی پارکینگ می پردازیم.

پیشنهاد میکنیم قبل از خرید کرکره برقی پارکینگ حتما این مطلب را مطالعه کنید.

راهنمای انتخاب بهترین کرکره برقی پارکینگ

در انتخاب بهترین کرکره برقی پارکینگ، دو مورد بسیار اهمیت دارد، انتخاب تیغه مناسب و موتور آن. همچنین تجهیزات ایمنی جانبی هم از مواردی است که باید به آن در خرید کرکره برقی توجه ویژه‌ای داشت.

نوع موتور کرکره برقی

نکته مهم در استفاده از کرکره برقی پارکینگ، نوع موتوری است که برای آن استفاده شده است. موتور مناسب برای کرکره برقی پارکینگ، براساس میزان تردد مشخص می‌شود. به عنوان مثال اگر ساختمانی بالای 4 واحد دارد، به دلیل رفت و آمد بالا بهتر است از موتور ساید استفاده کند.

موتور ساید به دلیل قدرت بالایی که دارد، در ترددهای بالا و عرض های بیشتر، گزینه بهتری برای انتخاب است. موتور ساید در ترددهای بالا از کار نمی‌افتد و از این نظر نسبت به موتور توبلار برتری دارد.

نوع تیغه مناسب

در انتخاب تیغه کرکره برقی باید به ابعاد پارکینگ و میزان سر و صدا و آلودگی صوتی هنگام باز و بسته شدن کرکره برقی توجه نمود.تیغه های آلومینیومی قوس دار، از جمله تیغه های کم صدا هستند. همچنین برای ساختمانهایی که خیلی حساس هستند از تیغه های بی صدا غضروف دار استفاده کرد. این گونه تیغه ها به گونه ای طراحی شده اند که بین دو تیغه یک لایه پلاستیک نرم غضروف مانند قرار گرفته تا مانع از اصطکاک و ایجاد صدا گردد.

 به طور کلی می توان گفت، پرکاربردترین تیغه برای استفاده در پارکینگ، کرکره برقی آلومینیومی است. 

در برخی موارد هم برای ورود نور بیشتر به پارکینگ، از کرکره برقی با تیغه پانچ استفاده می کند و یا از تیغه شفاف پلی کربن استفاده می کند.

تجهیزات ایمنی کرکره برقی 

تجهیزات ایمنی کرکره برقی، دیگر عامل تاثیرگذار بر قیمت کرکره برقی پارکینگ است. به عنوان مثال اگر کرکره برقی به طور تصادفی با خودروی شما برخورد کند؛ باید ایمنی آن طوری باشد که به خودرو آسیبی وارد نشود.

توصیه می شود حتما از فتوسل برای سنسور ایمنی برای کرکره برقی پارکینگ استفاده شود تا از این آسیب جلوگیری شود.

همچنین پیشنهاد می شود برای جلوگیری از سرقت کرکره برقی، به جای ریل آلومینیومی از ریل آهنی استفاده شود که همه اینها بر قیمت کرکره برقی تاثیرگذارند.

کلام آخر

در این مطلب سعی شد مهمترین نکات در خصوص خرید کرکره برقی پارکینگ بیان شود. شما می توانی برای خرید کرکره برقی پارکینگ با کیفیت بالا به متین هوشمند مراجعه کرده و به راحتی خرید خود را انجام دهید.

بهترین شرکت سئو در تهران

iranreportaj بازدید : 8 شنبه 12 تير 1400 نظرات ()

سئو چیست؟

SEO مخفف "Search Engine Optimization" است. این روش بهینه سازی صفحات وب شما برای دستیابی به جایگاه بالا در نتایج جستجوی Google یا سایر موتورهای جستجو است که توسط شرکت سئو در تهران یا شهرهای دیگر و یا تیم سئو انجام میگیرد. SEO بر بهبود رتبه بندی در نتایج جستجوی ارگانیک متمرکز است. اگر وب سایتی دارید و می خواهید بازدید بیشتری داشته باشید ، این باید بخشی از تلاش های بازاریابی شما توسط شرکت سئو باشد.

الگوریتم های Google

رتبه بندی این نتایج جستجو توسط الگوریتم Google تعیین می شود. اگرچه الگوریتم گوگل مخفی مانده است، اما سالها تجربه در سئو ایده خوبی در مورد عوامل مهم رتبه بندی ایجاد کرده است. از نظر ما، عوامل موجود در الگوریتم Google را می توان به دو دسته تقسیم کرد:

فاکتورهای SEO داخلی که توسط شرکت سئو در تهران انجام میگیرد

رتبه بندی وب سایت شما تا حدودی توسط عوامل موجود در صفحه تعیین می شود. فاکتورهای SEO در صفحه همه مواردی هستند که می توانید از طریق وب سایت واقعی خود تحت تأثیر قرار دهید. این عوامل شامل جنبه های فنی (به عنوان مثال کیفیت کد و سرعت سایت شما) و جنبه های مربوط به محتوا ، مانند ساختار وب سایت شما یا کیفیت کپی در وب سایت شما است. اینها همه فاکتورهای مهم SEO در صفحه هستند.

عوامل SEO خارج از صفحه که توسط شرکت سئو در تهران یا شهرهای دیگر انجام میگیرد

علاوه بر فاکتورهای SEO در صفحه، فاکتورهای SEO خارج از صفحه نیز وجود دارد. این عوامل شامل پیوندهایی از وب سایت های دیگر، توجه رسانه های اجتماعی و سایر فعالیت های بازاریابی خارج از وب سایت خودتان است. تأثیر این عوامل SEO خارج از صفحه می تواند دشوار باشد. مهمترین این فاکتورهای خارج از صفحه تعداد و کیفیت پیوندهایی است که به سمت سایت شما هدایت می شوند. هرچه سایتهای مرتبط و با کیفیت بیشتر به وب سایت شما لینک شوند ، موقعیت شما در Google بالاتر خواهد بود.

سئو کل نگر

هدف اصلی شما در سئو باید ایجاد و نگهداری بهترین وب سایت ممکن باشد. سعی نکنید Google را گول بزنید ، اما از یک استراتژی طولانی مدت پایدار استفاده کنید. اگر وب سایت شما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد به طور خودکار رتبه بندی می شود. گوگل می خواهد کاربران خود را به مکان مناسب برساند، زیرا ماموریت آن این است که تمام اطلاعات آنلاین جهان را فهرست بندی کند و آنها را به صورت جهانی قابل دسترسی و مفید کند.

علاوه بر این، البته گوگل می خواهد درآمد کسب کند. برای دستیابی به این هدف، آنها باید اطمینان دهند که مردم همچنان از Google استفاده می کنند. این بدان معنی است که آنها باید نتایج مورد نظر خود را به مردم نشان دهند. بنابراین اگر وب سایت شما بهترین بازار شماست، گوگل می خواهد در نتایج بالاترین رتبه را داشته باشد.

رتبه بندی دائمی در Google نیاز به یک استراتژی گسترده جستجوگرها دارد که بر هر جنبه از وب سایت شما و بازاریابی آن متمرکز باشد. جنبه فنی، User eXperience (UX)، محتوای وب سایت شما : همه باید درجه یک باشند. برای حفظ رتبه خوب در Google، باید - آنچه ما آن را می نامیم - رویکرد جامع SEO را توسعه دهید.

نتیجه

بنابراین ، SEO چیست؟ SEO بهینه سازی وب سایت ها برای دستیابی به جایگاه بالا در نتایج جستجوی Google - یا موتور جستجوی دیگر - است. در سئواینجا، ما معتقدیم که SEO جامع بهترین راه برای رتبه بندی وب سایت شما است زیرا شما بر جذاب سازی هر جنبه از سایت خود تمرکز می کنید. از هیچ کلاهبرداری SEO کلاه سیاه استفاده نکنید ، زیرا در نهایت ، این نتایج منفی برای رتبه بندی شما به همراه خواهد داشت. در عوض ، با در نظر گرفتن کاربر خود ، SEO پایدار را تمرین کنید و در دراز مدت از آن بهره مند خواهید شد. سئواینجا یک شرکت سئو در تهران است که ارائه دهنده خدمات سئو سایت برای شماست. شما میتوانید برای ارتباط با کارشناسان سئواینجا در ارتباط باشید.

مراحل ثبت تغییرات شرکت - مراحل انحلال شرکت چگونه میباشد؟

iranreportaj بازدید : 11 دوشنبه 07 تير 1400 نظرات ()

در این مطلب مراحل ثبت تغییرات شرکت و توضیحات مربوط به انحلال شرکت را برای شما جمع آوری کرده ایم، و همچنین وظایف مجمع عمومی در زمینه مراحل ثبت شرکت ها را کامل توضیح داده ایم، در ادامه با ما همراه باشید.

مراحل ثبت تغییرات شرکت معمولاً به ۳ حالت تنظیم می‌شود که عبارت‌اند از

 • مجمع عمومی عادی
 • مجمع عمومی فوق‌العاده
 • هیئت‌مدیره

وظایف مجمع عمومی عادی در مراحل ثبت تغییرات شرکت 

وظایف مجمع عمومی در زمینه مراحل ثبت تغییرات شرکت بدین‌گونه است که باید خط‌ مشی شرکت را تعیین کرده و در رسیدگی و اتخاذ تمامی تصمیم‌ها راجع‌به کلیه امور شرکت البته غیر از آنکه در صلاحیت مجمع عمومی و مؤسسه فوق نیز دخالت کند.

رسیدگی به کلیه ترازهای حسابی شرکت اعم از سود و زیان سال مالی قبلی، صورت‌های دارایی ،مطالبات و دین های شرکت، صورت‌حساب‌های عملکرد سالانه شرکت از دیگر وظایف مجمع عمومی عادی است که بعد از تهیه، آن‌ها را باید به مدیران و بازرسان یا بازرس تقدیم کند.

مجمع عمومی عادی وظیفه انتخاب مدیران و بازرسان یا بازرس ها را دارد و باید ترازنامه و دستور تقسیم سود بین صاحبان را نیز تصویب کند. تعیین روزنامه‌های کثیرالانتشار و درج آگهی‌ها و اطلاعیه‌های شرکت به مجمع عمومی عادی مربوط است.

مراحل ثبت تغییرات شرکت در تهران

مراحل ثبت تغییرات شرکت

برای آنکه بتوانید مراحل ثبت تغییرات شرکت را انجام دهید باید اقداماتی را انجام دهید که عبارت‌اند از :

 • اولین قدم تنظیم صورت‌جلسه و امضای تمام اوراق توسط شرکای جدید است. 
 • دومین مرحله مراجعه مدیرعامل به سامانه اداره ثبت شرکت‌ها به‌منظور تغییر ثبت شرکت است.
 • برای این‌که بتوانید مدارک و اطلاعات خود را در این سامانه بارگذاری کنید باید تمامی آن‌ها را اسکن کرده و سپس وارد فایل موجود در آن سامانه بشوید.
 • علاوه‌بر درج مدارک در سامانه اداره ثبت شرکت‌ها باید تمامی مدارک از طریق پست به آن اداره ارسال شود. 
 • بعد از پست شما باید به اداره ثبت شرکت‌ها رفته و هزینه‌های قانونی برای ثبت تغییرات شرکت خود را بپردازید. در صورت موافقت باید هزینه روزنامه رسمی کثیرالانتشار و صدور آگاهی را نیز پرداخته و در نهایت تغییرات شرکت خود را به ثبت برسد.

اگر در مراحل ثبت شرکت ها و تغییرات ثبت شرکت ها دچار ابهام یا مشکلی هستید و نیاز به مشورت با وکلای خبره و مشاوران متخصص در این زمینه دارید میتوانید از طریق اپلیکیشن حقوقی شهرداد با وکیلان ارتباط بگیرید. در ابتدای متن لینک ارتباطی را قرار داده ایم.

انحلال شرکت به چه معنی است؟

گاهی یک شرکت بنا به ضرورت به حیات تجاری خود پایان داده و دچار انحلال می شود. 

هنگامی که در رابطه با منحل کردن یک شرکت بحث می کنیم، افرادی تصور می کنند که پایان کسب و کار شما در یک شرکت خاص به معنی منحل شدن شرکت می باشد، در صورتی که این تصور اشتباه است.

یک کسب و کار به دلایل مختلفی می تواند به کار خود پایان دهد، اما همه این پایان دادن ها به معنی منحل شدن شرکت نیست، شما به دلایلی مانند ادغام شرکت خود با شرکت های دیگر، راه اندازی کسب و کاری جدید و... می توانِد به فعالیت شرکت خود پایان دهید.

مراحل انحلال شرکت چیست

مراحل انحلال شرکت سهامی خاص

منحل کردن شرکت ها با توجه به نوع آن ها مراحل مختلفی خواهد داشت، از این رو در ادامه قصد داریم مراحلی را شرح دهیم که برای منحل کردن یک شرکت سهامی خاص باید آن ها پشت سر بگذارید و پیشنهاد می دهیم که با ما همراه باشید و ادامه مطالب را از دست ندهید.

 1. در ابتدا شرکا برای منحل شدن شرکت باید به نتیجه رسیده باشند.
 2. شخصی که به عنوان مدیر تصفیه در نظر گرفته شده است موافقت کامل خود را اعلام کرده باشد.
 3. تشکیل " مجمع عمومی بطور فوق العاده "، تنظیم صورتجلسه انحلال شرکت و امضا کلیه اعضا و سهامداران ( در صورت نبود هر یک از اعضا باید آگهی دعوت به مجمع در روزنامه های کثیرالانتشار چاپ شده باشد ) ذیل صورتجلسه.
 4. انتخاب یکی از اعضاء به عنوان مدیر تصفیه شرکت و درج در صورتجلسه و امضا صورتجلسه توسط مدیر تصفیه، این شخص وظیفه تصفیه کردن حساب ها را بر عهده خواهد داشت. 
 5. تعیین محل تصفیه شرکت 
 6. مراجعه به سامانه اداره ثبت ، منو ثبت صورتجلسه و طی مراحلی که بیشتر ورود اطلاعات می باشد.
 7. بارگذاری صورتجلسه در سامانه 
 8. ثبت نهایی
 9. ارسال صورتجلسه انحلال شرکت سهامی خاص و لیست سهامداران و امضا آنها به اداره ثبت شرکتها از طریق باجه های پستی
 10. بعد از 5 الی 10 روز نتیجه ثبت صورتجلسه انحلال در سایت اداره ثبت قابل مشاهده است.
 11. مراجعه مدیر تصفیه شرکت به اداره ثبت جهت امضا ذیل اوراق و دریافت آگهی انحلال
 12. در نهایت آگهی انحلال شرکت باید در روزنامه رسمی کشور و روزنامه کثیر الانتشار ثبت شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت تغییرات شرکت همچنین انحلال شرکت، سایت شهرداد پاسخ به تمامی سوالات حقوقی شما را خواهد داد. به طور کامل تمامی مسائل مربوط به دادگاه ها و خانواده و وکلا را برایتان دسته بندی کرده ایم.
راهنمای خرید کارت گرافیک برای سیستم گیمینگ

iranreportaj بازدید : 9 سه شنبه 25 خرداد 1400 نظرات ()

اگر به دنبال خرید کارت گرافیک برای سیستم گیمینگ خود هستید این مقاله برای شما نوشته شده است. در این مقاله لیستی از بهترین کارت های گرافیک برای سیستم گیمینگ تهییه شده است. خوشبختانه این روز‌ها تنوع بسیار خوبی هم در بازارهای جهانی و هم در بازار داخلی وجود دارد و گزینه‌های مختلفی را پیش روی خود داریم.

برای سیستم گیمینگ خود چه کارت گرافیکی تهییه کنیم؟

همه افرادی که گیمر هستند می دانند که که یک کارت گرافیک سریع‌تر و قدرتمند‌تر؛ سرعت اجرای بازی‌هایمان را بیشتر می‌کند.

برای خرید کارت گرافیک به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

پردازنده گرافیکی (GPU)

پردازنده گرافیکی قلب تپنده کارت گرافیک است و همه کارها مثل محاسبات و ترسیمات گرافیکی بر عهده آن است پس توجه به پردازنده برای خرید کارت گرافیک خیلی مهم است مخصوصا در سیستم گیمینگ که نیاز به سرعت بالا بسیار حس می شود.

حافظه ویدئویی

از نظر اهمیت حافظه ویدئویی در درجه دوم اهمیت قرار دارد و حجم حافظه ویدئویی بر اساس گیگابایت شناسایی می شود اما نکته ای که وجود دارد ظرفیت اسمی نمی‌تواند مشخص کننده کارایی واقعی باشد و از سوی بعضی از افراد به اشتباه معیار قرار می گیرد.  مثلا گاهی یک کارت 1 گیگابایتی می‌تواند از یک کارت 4 گیگابایتی حافظه ویدئویی بهتری داشته باشد.

پهنای باند 

پهنای باند نشان دهنده این است که در یک ثانیه پردازنده گرافیکی به چه مقدار حافظه دسترسی دارد طبیعتا این میزان هرچه بیشتر باشد بهتر است. پس در خرید کارت گرافیک برای سیستم گیمینگ به این نکته خیلی توجه کنید.

بهترین کارت های گرافیک در سال 2021

بهترین کارت گرافیک علاوه بر این که بیشترین میزان فریم در بازی را ارائه می دهد ، به هر کارت گرافیکی که می توانید در واقع خریداری کنید ، بدون نیاز به پرداخت مجدد مبلغ ، تبدیل شده است.

کارت های بسیار چشمگیری برای سیستم گیمینگ مانند( AMD Radeon RX 6900 XT AMD ، RTX 309 انویدیا Geforce ) وجود دارد که برای افرادی که مایل به غرق شدن در بازی هستند وجود دارد. 

ولی با عرضه Nvidia GeForce RTX 3080 Ti ، حتی انتخاب های بیشتری در محدوده سطح بالا وجود دارد. 

حتی اگر بودجه کافی هم داشته باشید ، گزینه های بسیار خوبی در اختیار شماست. به عنوان مثال ، Radeon RX 6800 ، RTX 3060 Ti و RTX 3060 همه دارای ارزش عالی و همچنین عملکرد خوب هستند.

صرف نظر از اینکه به کدام سمت بروید ، برای یک تجربه همه جانبه و یکپارچه به یکی از بهترین کارت های گرافیک نیاز دارید. خواه در حال راه اندازی یک پروژه بزرگ در Adobe Premiere باشید و یا قصد دارید ساعت ها را در یکی از بهترین بازی های رایانه شخصی بگذرانید ، در اینجا GPU خواهید یافت که کار را به پایان می رساند. بنابراین ، نگاهی به لیست بیندازید تا بفهمید کدام GPU ایده آل ترین گزینه برای شماست.

بهترین کارتهای گرافیک در یک نگاه

Nvidia GeForce RTX 3060 Ti

انویدیا GeForce RTX 3080

Nvidia GeForce RTX 3080 Ti

انویدیا GeForce RTX 3090

AMD Radeon RX 5600 XT

انویدیا GeForce RTX 3070

AMD Radeon RX 6700 XT

AMD Radeon RX 6800

MSI GeForce RTX 3090 Gaming X Trio

PNY GeForce GTX 1660 Ti XLR8 Gaming OC

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره به سایت لوتوس لپ تاپ مراجعه کنید.

خدمات سئو سایت چیست و شامل چه مواردی می‌شود؟

iranreportaj بازدید : 11 شنبه 08 خرداد 1400 نظرات ()

امروزه 55 درصد مشاغل تجاری در خدمات حرفه ای بهینه سازی موتور جستجو ( سئو) سرمایه گذاری می کنند. قبل از اینکه شرکت شما حتی خدمات سئو سایت را در نظر بگیرد ، پاسخ به این دو سوال بسیار مهم است: خدمات سئو چیست و خدمات یک شرکت باید شامل چه مواردی باشد؟

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت، خدماتی هستند که معمولاً توسط یک شرکت سئو ارائه می شوند و به شرکت شما کمک می کنند تا در بهینه سازی سایت خود برای موتور جستجو موفق شوید. با سئو، کسب و کار شما می خواهد در نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند Google و Bing قابلیت دیده شدن خود را افزایش دهد. شما به طور خاص بر روی نتایج جستجوی مربوط به شرکت، محصولات، خدمات یا صنعت خود تمرکز می کنید.

نمونه خدمات سئو سایت

به عنوان مثال ، یک نانوایی ممکن است از SEO برای رتبه بندی در جستجوهایی مانند:

نانوایی مرکزی گلوتن

کلوچه های سفارشی نانوایی

نانوایی برای کیک عروسی

از آنجا که موتورهای جستجوگر مانند گوگل برای تعیین رتبه یا موقعیت یک وب سایت در نتایج جستجو به بیش از 200 الگوریتم و معیار اعتماد می کنند، برای موفقیت در سئو به تخصص قابل توجهی نیاز دارد. به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل با یک ارائه دهنده خدمات سئو سایت همکاری می کنند.

خدمات سئو سایت که آژانس های سئو ارائه می دهند

در طول سالیانی که موتورهای جستجو مانند گوگل راه اندازی شده است، الگوریتم های موتور جستجو چندین بار مورد به روزرسانی و نوآوری قرار گرفته اند. به همین دلیل است که بسیاری از شرکت های سئو خدمات تخصصی سئو را ارائه می دهند و به موفقیت در مشاغل خاص و به دست آوردن مزیت رقابتی کمک می کنند. 

چند نمونه از متداول ترین خدمات سئو سایت شامل موارد زیر است:

برای بسیاری از شرکت ها ، خدمات سنتی سئو هر آنچه برای موفقیت لازم دارید را فراهم می کند. اگر فروشگاه محلی یا تجارت الکترونیکی هستید ، خدمات سئو سایت و تجارت الکترونیکی یک مزیت رقابتی ارائه می دهند که می تواند تأثیر استراتژی SEO شما را به حداکثر برساند.

در برخی موارد ، خدمات جستجوگرها در زمینه های خاصی از SEO تمرکز می کنند ، مانند:

SEO on page، که به بهینه سازی های مربوط به وب سایت شما مانند برچسب های عنوان ، محتوا و موارد دیگر متمرکز است

Off-page SEO، که به بهینه سازی های مربوط به حضور آنلاین شما مانند پیوندهای وب سایت شما می پردازد

Technical SEO، که به بهینه سازی های مربوط به باطن وب سایت شما مانند سرعت صفحه ، معماری سایت و موارد دیگر متمرکز است

از آنجا که سئو برای موفقیت نیاز به سئو داخلی ، خارج از صفحه و SEO دارد ، سرمایه گذاری شرکت ها در این خدمات غیر معمول است.

بیشتر افراد خدمات سئو سایت را انتخاب می کنند که شامل SEO داخلی، خارج از صفحه و SEO فنی باشد زیرا این برنامه ها یک راه حل همه در یک به شما ارائه می دهند تا بتوانید وقت خود را در جای دیگری متمرکز کنید.

صحبت از لیزر موهای زائد یا انتخاب بهترین روش کاشت مو

iranreportaj بازدید : 13 دوشنبه 03 خرداد 1400 نظرات ()

در طی روند تکاملی انسان، در فیزیولوژی و مشخصات ظاهری وی نسبت به دیگر میمون‌سانان تغییرات زیادی اتفاق افتاد. مهمترین این تغییرات در موهای بدن آنان اتفاق افتاد که بیشتر موهای بدن از دست رفتند. با این حال در برخی نقاط مانند سر در هر دو جنس و صورت در جنس مذکر این موها باقی ماندند. وقت صحبت از لیزر موهای زائد یا انتخاب بهترین روش کاشت مو می‌کنیم در واقع این موها با یکدیگر تفاوتی ندارند. و تمایزی که میان این دو قائل می‌شویم بیشتر بر اثر ویژگی‌های فرهنگ و تمدن در ذهن ما شکل می‌گیرد. البته نمی‌توان انکار کرد که حذف به کمک لیزر موهای زائد در حفظ بهداشت فردی افراد کمک زیادی را ارائه می‌دهد. در این یادداشت ابتدا در مورد لیزر موهای زائد صحبت خواهیم نمود و سپس درباره‌ی بهترین روش کاشت مو به بیان نکاتی خواهم پرداخت.

لیزر موهای زائد چگونه انجام می‌شود؟

همان طور که گفتیم موهای زائد یکی از مشخصات زیستی هستند که باید در طی میلیون‌ها سال روند فرگشتی حذف می‌شدند اما امروزه همچنان اثراتی از آن در انسان‌ها باقی مانده است. البته این موها مختص یک نژاد خاص نیست و در نژادهای سفید هم وجود دارد. هرچن در ژنتیک مردم خاورمیانه به دلیل وجود تراکم ملانین بیشتر به چشم می‌آیند. از این رو لیزر موهای زائد در این منطقه به شدت مورد توجه است. 

در لیزر موهای زائد تکنیک کلی به این صورت است که پرتوهایی از این نور تقویت شده و پرانرژی به فولیکول‌های مویی تابانده می‌شود. فولیکول‌ها کیسه‌های کوچکی در زیر پوست هستند که در هر کدام از آن‌ها چند تار مو از یک تا چهار عدد رشد می‌کنند. این پرتو با گذشتن از پوست تنها بر ملانین‌ها اثر کرده و باعث بالا رفتن دمای آن، و در نتیجه تخریب فولیکول‌هایی که ملانین در آن‌ها قرار گرفته است می‌شود. لیزر موهای زائد کاربردهای زیادی در آقایان و خانم‌ها دارد. این کاربردها ممکن است زیبایی و یا درمانی باشند. گاهی نیز ممکن است لیزر موهای زائد با اهداف پیشگیری انجام شود.

بهترین روش کاشت مو برای کدام است؟

گفتیم که در طی روند تکامل انسان شروع به از دست دادن موهای خود کرد. این روند امروزه در ریزش موهای سر در سنین بالا نیز مشاهده می‌شود. مانند مورد پیشین این مسأله هم محدود به یک نژاد انسان نیست و در تمامی جهان به چشم می‌خورد. نکته‌ی جالب توجه این است که در برخی متدهایی که گاه در حیطه‌ی خود به عنوان بهترین روش کاشت مو برای برخی داوطلبان شناخته می‌گردند، از فولیکول‌های رستنگاه موهای زائد آنان برداشت گرفت صورت می‌گرد.

شاید بپرسید که گرفت چیست. گرفت واژه‌ای در پزشکی است که به معنای دسته‌ای از فولیکول‌های مویی می‌باشد. اولین کاری که در روش‌های کاشت مو باید انجام شود، همین گرفت برداری از ناحیه‌ی اهدا کننده است. گرفت برداری در برخی متدها به روش دانه‌ای و در برخی به روش نواری یا دسته‌ای صورت می‌گیرد. 

یکی از کاندیداهای شناخته شدن به عنوان بهترین روش کاشت مو همین روش گرفت برداری نواری است که به نام اف‌یو‌تی شناخته می‌گردد. روش‌های مانند پانچ نیز در گذشته وجود داشت که فولیکول‌ها را به صورت دسته‌ای در محل مورد هدف می‌کاشت.البته این روش بهترین روش کاشت مو نبود و موجب ظاهر عروسکی روی سر می‌شد.

نکته‌ی پایانی

نکته‌ی مهمی که باید در انتخاب بهترین روش کاشت مو و یا کلینیک لیزر موهای زائد در نظر بگیرید، اعتبار مؤسسه‌ است. زیرا در هر دو این فرآیندها استفاده از اپراتورهای ماهر و پزشکان برجسته، و همچنین استفاده از دستگاه‌های باکیفیت در نتیجه‌ی نهایی و محافظت از سلامتی شما نقش پررنگی را به عهده خواهد داشت. در کلینیک آنیل به عنوان مطرح ترین و بهترین کلینیک غرب تهران می‌تواند از درستی و صحت این موارد اطمینان خاطر پیدا کنید.

دلایل انتخاب گوشی آیفون در خرید گوشی موبایل

iranreportaj بازدید : 14 یکشنبه 02 خرداد 1400 نظرات ()

مردم وقتی قصد خرید گوشی موبایل دارند معمولا با چند نفر از معتمدانشان مشورت می‌کنند و یا در اینترنت درباره‌ی گوشی‌های مختلفی مطالعه می‌کنند. برخی گوشی‌های جدیدالظهور و برخی برندهای قدیمی را به دیگران معرفی و پیشنهاد می‌کنند. در این بین از قدیم‌الایام گوشی آیفون یکی از انتخاب‌های مطرح برای متقاضیان خرید گوشی موبایل بوده است.

خود نگارنده به یاد دارد که از دهه پیشین قرن میلادی هرگاه در مورد خرید گوشی موبایل از او سوال می‌پرسیدند اولین سؤالی که مطرح می‌کردم بودجه‌ی مورد نظر خریدار برای این امر بود. هدف از این امر تنها این بود که بدانم می‌توان به وی گوشی آیفون را توصیه کرد یا خیر. گوشی آیفون از زمان معرفی همواره یک از بهترین انتخاب‌ها برای خرید گوشی موبایل بوده است. اگر به یاد داشته باشیم هم می‌توان گفت که اوجگیری حیرت‌انگیز برند و کمپانی اپل با معرفی این محصول و به موازات آن صورت پذیرفت. به نوعی می‌توان گوشی آیفون را از ارکان اصلی این موفقیت برشمرد.

دلایل خرید گوشی موبایل آیفون

اما عواملی که موجب می‌گردند تا گوشی آیفون تا به این حد میان گزینه‌های خرید گوشی موبایل بدرخشد چیست؟ برای درک این امر باید مشخصاتی که این گوشی را تا به این حد متمایز می‌سازد را از دیگر رقبا جدا کرد.

نخستین عامل، مسأله‌ی هارمونی میان سخت‌افزار و نرم‌افزار گوشی آیفون است که باعث بهبود عملکرد این محصول می‌شود. همچنین این موضوع در دراز مدت در استهلاک محصول خود را نشان می‌دهد.حتی هم اکنون می‌توان گوشی‌های نسل‌های دوم و سوم را دید که هنوز در میان کاربران بدون هیچ مشکلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این خود می‌تواند یک عامل بسیار پررنگ در میان دلایل خرید گوشی موبایل از این برند باشد.

موضوع دیگر، مزیت دسترسی سریع‌تر به اپلیکیشن‌های جدید است. این روزها اپلیکیشن کلاب‌هاس بسیار محبوب شده است که مانند بسیاری از نمونه‌های پیشین ابتدا به طور پایلوت تنها روی گوشی‌ های آیفون منتشر گردید. چنین اتفاقی پیش از این هم برای نتفلیکس و اینستاگرام نیز پیش آمده بود.

دلیل دیگری که می‌توان برای خرید گوشی موبایل آیفون برشمرد، سهولت و کیفیت رابط کاربری آن در مقایسه با نسخه‌های مختلف اندروید است. اندروید از ابتدای امر بر روی هسته‌ای بر پایه‌ی پروژه‌ی لینوکس گنوم توسعه یافت. در حالی که آی‌او‌اس توسط خود اپل منحصرا برای پروژه‌ی آیفون بر پایه‌ی تجربیات گذشته‌ی این کمپانی در ساخت مکینتاش طراحی و معرفی شد. علاوه بر این با خرید گوشی موبایل اپل می‌توانید با کامپیوترهای اپل اعم از آل‌ این‌ وان یا مک بوک و نیز سایر گجت‌های اپل مانند اپل واچ یا آی پد نیز به راحت سینک ایجاد کنید.

آخرین بحثی که در مزیت خرید گوشی موبایل این برند باید نسبت به دیگر همتایان آن ذکر کرد، اعتماد به عملکرد بالای این برند و پایداری آن در بازار از نظر عرضه‌ی لوازم جانبی و هم‌چنین پشتیبانی نرم‌افزاری از سوی تأمین‌کننده است.

با خرید گوشی موبایل می‌توانید خیال راحتی داشته باشید که به طور مرتب برای سیستم عامل شما آپدیت‌های جدیدی در جهت بهبود عملکرد آن منتشر خواهد شد. بسیاری از برند‌هایی که در عرصه‌ی معرفی گوشی‌های موبایل وارد می‌شوند پس از مدتی از شدت رقابت در ان بازار شکست می‌خوردند و پشتیبانی از محصولات خود را متوقف می‌کنند. حتی برندهایی در ابعاد سونی یا نوکیا هم ممکن است در آن دسته جای گیرند. در حالی که واقعا چشم‌اندازی برای خروج اپل از این بازار وجود ندارد. گذشته از آن خود نام این کمپانی می‌تواند دلیل برای خرید گوشی موبایل آن و اطمینان از عالی بودن مشخصات آن از هر نظر باشد.

خرید گوشی موبایل آیفون در لوتوس

در لوتوس لپ تاپ امکان خرید گوشی موبایل آیفون و بررسی مشخصات هر یک از محصولات آن فراهم است. با توجه به تعدد پیدا کردن محصولات این کمپانی در سال‌های اخیر بازدید از یک سایت فروش گوشی خالی از لطف نخواهد بود. 

رینوپلاستی و عمل بینی با قالب کنترلی چیست؟

iranreportaj بازدید : 12 شنبه 01 خرداد 1400 نظرات ()

بسیاری از افراد این روزها برای افزایش جذابیت و زیبایی خود به دنبال انجام عمل رینوپلاستی هستند. این عمل در صورتی که توسط یک پزشک باتجربه و ماهر انجام شود، در کمترین زمان ممکن، می تواند بهترین نتیجه را به فرد بدهد. 

رینوپلاستی به روش های گوناگونی میتواند انجام شود. یکی از روش هایی که پزشکان به کار میبرند، عمل بینی با قالب کنترلی است. در این مقاله به بررسی این عمل و روش انجام آن می پردازیم.

اما چرا عمل رینوپلاستی انجام می‎گیرد

در ذات اصلی قضیه، فلسفه‎ی وجود عمل رینوپلاستی اجرای یک عمل سبک برای اصلاح ساختار و ظاهر بینی بدون عوارض شدید است. اما دلایلی مثل رفع مشکلات ساختاری و تنفسی در بینی، شکستگی بینی در سوانح مختلف، و متناسب سازی بینی نیز ممکن است مزید بر علت و انگیزه های بیماران شود

تفاوت های انواع بینی

تمامی خواص بیومتریکی انسانهای مختلف با یکدیگر متفاوت است که بینی هم از این قاعده مستثنی نیست. اگر تا به حال اصطلاح بینی گوشتی را شنیده باشید شاید برای جالب باشد که دلیل ایجاد شدن این حالت در بینی انسانها را نیز بدانید. در بینی این دسته افراد، پوستی ضخیم روی کل عضو وجود دارد و اسکلت و غضروف های زیرین ضعیف است.

در طرف مقابل در برخی افراد بینی دارای پوست نازک و استخوان و اسکلت بزرگ و قوز است که به آن بینی استخوانی گفته می شود.

انجام رینوپلاستی روی بینی استخوانی به مراتب ساده تر است و عمل یک بینی گوشتی نیاز به مهارت دوچندانی دارد. به همین دلیل گاهی در گذشته گفته می‌شد که عمل بینی روی بینی های گوشتی جواب نمی دهد.اما پزشکان ماهر در طول این سالها نشان داده اند که با مهارت هیچ کاری نشدنی نیست.

به همیندلیل پیش از انتخاب پزشک و جراح پلاستیک به رزومه ی آنان توجه داشته باشید

عمل بینی با قالب کنترلی چیست؟

مهم ترین نگرانی هر فردی که تصمیم به انجام عمل بینی دارد این است که فرم بینی او بعد از جراحی به چه شکل خواهد بود و چهره او با فرم جدید بینی چگونه دیده می شود. گاهی به همین دلیل خیلی از افراد از انجام جراحی بینی منصرف می شوند. اما روش های جدید جراحی بینی برای این ابداع شده اند که داوطلب و جراح بیشترین تسلط و توانایی پیش بینی را بر جراحی داشته باشند. هر قدر نتیجه جراحی بیشتر قابل پیش بینی باشد و از پیش معلوم باشد داوطلب با خاطر آسوده تری برای جراحی اقدام خواهد کرد. یکی از این روش ها، عمل بینی با قالب کنترلی است. این روش هم به جراح در فرآیند جراحی کمک می کند و هم به داوطلب آسودگی خیال می بخشد. 

روش عمل بینی با قالب کنترلی چیست؟

قالب کنترلی نوعی قالب پلاستیکی است که برای کنترل فرم بینی ساخته می شود. فرآیند کار به این گونه است که ابتدا بینی داوطلب تحت اسکن سه بعدی قرار می گیرد و یک مدل سه بعدی از چهره و بینی شخص ساخته می شود. سپس جراح تمامی تغییرات لازم که قرار است روی بینی اعمال شود را روی مدل اجرا می کند. به این طریق داوطلب نیز می تواند ببیند چهره او بعد از عمل به چه شکل خواهد بود. بعد از آن بر اساس مدل طراحی شده، چند قالب ساخته می شود که به این قالب ها قالب کنترلی گفته می شود.

کاربرد قالب کنترلی این است که در حین جراحی و بعد از اتمام هر مرحله، جراح قالب ها را روی بینی قرار می دهد و فرم بینی را با آن تطبیق می دهد. در صورتی که بینی مطابق قالب ها نبود، جراحی ادامه پیدا می کند و دوباره تغییرات لازم انجام می شود. جراحی زمانی به اتمام می رسد که تمامی قالب ها با فرم بینی تطبیق داشته باشد.

نتیجه گیری

روش های مدرن عمل بینی و به خصوص عمل بینی با قالب کنترلی بیشترین اطمینان خاطر را به داوطلب جراحی می دهد. در صورتی که شما نیز دوست دارید یک جراحی مطمئن و بی نقص داشته باشید می توانید به کلینیک هایی که عمل بینی را با قالب کنترلی انجام می دهند مراجعه کنید.

آیا از قانون جدید چک برگشتی چیزی می دانید؟

iranreportaj بازدید : 18 یکشنبه 05 ارديبهشت 1400 نظرات ()

چک برگشتی حتما اصطلاح آشنایی است که به گوش همه ما خورده است و یا شاید با آن مواجهه شده ایم.

چک برگشتی یکی از مشکلات رایج حقوقی و مالی بود که رو به روز بیشتر اتفاق می افتاد و بر تعداد این چک ها افزایش می یافت. حتی در زندان ها تعداد زندانی هایی که به جرم کشیدن چک بی محل و به دنبال برگشت خوردن چک در زندان ها بودند.

همین دلایل باعث شد تا برای رفع این مشکلات قانون جدید چک برگشتی تصویب شود.

قانون جدید چک برگشتی اقدامات سختگیرانه ای برای افراد دارای چک برگشتی در نظر گرفته است. در قانون جدید، به افراد دارای چک برگشتی، خدمات بانکی ارائه نمی‌شود. 

بر این اساس افتتاح حساب جدید بانکی برای آنها انجام نمی‌شود، کارت بانکی جدید به آنها اعطا نمی‌شود، ضمانت‌نامه ارزی و ریالی برای آنها صادر نمی‌شود‌ و حتی تسهیلات بانکی نیز به این افراد اعطا نمی‌شود

 در اقدامی سختگیرانه مطابق با قانون جدید چک برگشتی، اگر شخصی دارای چک برگشتی باشد به میزان کسری مبلغ چک آن فرد، وجوهی که در بانک‌های دیگر دارد مسدود می‌شود و تا زمانی که این مهم تعیین تکلیف نشود، حساب‌ها در انسداد باقی می‌ماند. 

قانون جدید چک برگشتی برای افراد گیرنده چک چه نفعی دارد؟

در حال حاضر و براساس قانون جدید چک برگشتی و بر اساس دستورالعمل‌هایی که بانک مرکزی صادر کرده است، در صورتی که موجودی حساب صادرکننده کمتر از مبلغ چک باشد، دارنده آن چک می‌تواند از بانک تقاضا کند که وجه چک را از سایر حساب‌های انفرادی آن فرد در همان بانک، پرداخت کند. 

اما اگر بازهم وجه چک تکمیل نشد، دارنده چک می‌تواند از بانک تقاضای صدور گواهی عدم پرداخت کند و البته بایستی دقت کند که این گواهی حتماً دارای کد رهگیری باشد تا بتواند با استفاده از آن در مراجع قضایی حقوق خود را پیگیری کند.

چک صیادی چیست؟

بر اساس قانون جدید چک برگشتی افراد باید نسبت به تهیه دسته چک صیادی اقدام کند . این چک ها دارای رنگ و شکل یکسان می باشد و دارای یک کد 16 رقمی صیادی می باشد و صادر کننده چک باید هنگام صدور چک آن را در سامانه صیادی بانک مرکزی ثبت کند.

بر این اساس افرادی که می خواند از کسی چکی تحویل بگیرند میتواند به راحتی از طریق سرچ در این سامانه نسبت به استعلام از سوابق چک اقدام کنند.

مراحل برگشت زدن چک در قانون جدید چک برگشتی

 • مراجعه دارنده چک به بانک و تقاضای صدور گواهی‌نامه عدم پرداخت
 • ثبت آنی اطلاعات چک در سامانه چک‌های برگشتی بانک مرکزی و درج کد رهگیری بر روی گواهی‌نامه عدم پرداخت
 • مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قوه قضاییه و ثبت شکایت، فقط با داشتن کد رهگیری
 • بررسی ظاهر چک و تایید صحت آن توسط قاضی پرونده در مدتی کوتاه و صدور اجرائیه
 • فرصت ۱۰ روزه به صادرکننده چک برگشتی برای تامین موجودی (از زمان صدور اجرائیه)
 • در صورت تامین نشدن مبلغ، ورود به مرحله پیگیری قضایی و صدور حکم توقیف اموال، ممنوع‌الخروجی

تا اینجا در مورد قانون جدید چک برگشتی نکاتی را خدمت شما گفتیم برای اطلاعات بیشتر به اپلیکیشن حقوقی شهرداد مراجعه کنید.

پاسخی کوتاه به پرسش سئو چیست

iranreportaj بازدید : 19 شنبه 21 فروردين 1400 نظرات ()

حتی امروزه هم گاهی از بسیاری افراد می شنویم که می پرسند سئو چیست؟ اگر شما هم از این دسته افراد هستید در ادامه ی این یادداشت با ما همراه باشید تا مفهوم کلی و اجزای شاخص این فعالیت مهم را برای شما شرح داده و معرفی کنم.

زمانی که برای اشخاص سوال سئو چیست مطرح می شود، با توجه به حوزه ی آن که می تواند هم در دسته ی مارکتینگ و هم در بخش وبمسترینگ طبقه بندی گردد، انتظار دارند که با مفهومی بسیار پیچیده و فنی رو به رو گردند. این نتیجه گیری و انتظار می تواند هم صحیح و هم گمراه کننده باشد.

سئو چیست را به طور مختصر می توان به این شکل شرح داد که فعالیت هایی است که در داخل و بیرون سایت، در جای جای شبکه ی جهانی وب یا همان اینترنت انجام می گیرد تا به موتورهای جستجو القا کند که وبسایت ما، یک وبسایت با کیفیت و مرتبط با نیازهای کاربران است. یعنی به شکل ساده تر در پاسخ به سوال هدف از سئو چیست می توان گفت که مقصود نهایی سئوکاران، قرارگیری وبسایت در حداقل ده نتیجه ی اول صفحه ی SERP یا همان صفحه ی نتایج موتور جستجو است.

سئو چیست

اما این امر به چه صورت انجام می  گیرد؟ همان طور که اشاره کردیم، فعالیت های سئو در داخل وب سایت ما و خارج از آن شکل می گیرد. به قسم اول آن-پیج سئو و یا سئو داخلی و به قسم دوم، آف-پیج سئو یا سئو خارجی گفته می شود. نوع دیگری نیز به نام سئو تکنیکال وجود دارد که در حقیقت، انشعابی از سئو داخلی است.

حال باید گفت که منظور از آن-پیج سئو چیست. گفته شد که سئو داخلی و سئو تکنیکال در ماهیت مشابه یکدیگر هستند.

سئو تکنیکال یا فنی با قسمت هایی از وبسایت سر و کار دارد که به کرال شدن بهتر وب سایت توسط ربات های ایندکس کننده ی گوگل یاری رسانده و آنان را راهنمایی می کند. همچنین در سپو فنی سعی خواهیم نمود تا معیارهای موتور جستجو برای شناسایی یک وبسایت خوب را برآورده کرده تا بتوانیم از سوی گوگل و یا هر موتور جستجوی دیگری حائز رتبه ی خوبی گردیم. از مهمترین معیارهای قابل ذکر می توان به سرعت مناسب سایت، استفاده از ریدایرکت های صحیح، وجود ساختار منطقی و منظم در نقشه ی سایت و نیز پشتیبانی مناسب از گجت های مختلف بازدید کننده از وبسایت اشاره کرد.

سئو چیست

در ادامه تکنیکال سئو چیست باید به سئو داخلی نیز اشاره کرد که به زعم بسیاری مهمترین بخش از سئو است. سئو داخلی در ابتدایی ترین سطح، به بهینه سازی محتوا و تجربه ی کاربری بازدیدکنندگان و نیز بازاریابی محتوایی وب سایت توجه می کند. در قالب های وردپرس افزونه های متعددی وجود دارد که به شما کمک می کند تا بهترین عملکرد را از سئو داخلی خود داشته باشید.

در انتها نیز باید به مفهوم خارجی سئو چیست پرداخت. سئو خارجی را می‌توان به عنوان بازاریابی لینکی سایت در اینترنت بازشناخت. این موضوع می‌تواند به شکل بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و حضور در پلتفرم‌های مختلف، و یا تولید محتوا به عنوان نویسنده‌ی مهمان در وبسایت‌های معتبر با درج لینک به سایت خودی باشد.

پیش از خرید عمده دستکش کار باید این مسائل را بدانید

iranreportaj بازدید : 16 دوشنبه 18 اسفند 1399 نظرات ()

گسترش صنعت در طی دهه‌‍ی اخیر موجب شد تا کارخانه‌ها بیش از پیش مبدل به محل‌هایی حادثه‌خیر گردند. از سوی دیگر با پیشرفت مبانی دانش حفاظت صنعتی خرید عمده دستکش کار و کاربرد آن به یکی از اصول جدایی‌ناپذیر در این امر مبدل شد. از سوی دیگر خرید عمده دستکش کار تنها امری مختص به کارخانه‌داران نیست و اگر کار شما به هر نوعی با استفاده از ترکیبات شیمیایی خورنده، مواد با دماهای غیرمتعارف و یا کارهای فیزیکی سنگین در ارتباط است، شما به خرید عمده دستکش کار نیاز خواهید داشت.

خرید عمده دستکش کار

اما اگر به دنبال خرید عمده دستکش کار هستید اما نمی‌دانید دقیقا کدام مدل را باید انتخاب کنید تا مناسب شما باشد در این یادداشت با ما همراه باشید.

هنگامی که مشتریان برای خرید عمده دستکش کار تماس می‌گیرند، معولاً خواسته‌های خود از دستکش را دقیقاً نمی‌دانند. به همین دلیل فروشندگان با پرسش از نوع فعالیت ایشان، موفق به معرفی بهترین نوع دستکش برای آن‎ها می‌شوند.

برای تقسیم‌بندی دستکش‌ها به جز دسته‌بندی بر اساس جنس و مشخصات فیزیکی و مخاطرات ناشی از کار، از رسته‌ی فعالیت نیز استفاده می‌شود. همان طور که میدانید بسیاری از کارهای صنعتی در معرض طیف وسیعی از خطرات گوناگون اعم از حرارت بالا، مواد اسیدی یا بازی و یا حتی جریان برق است. دستکش‌های کار موجود در بازار به دستکش‌های برق‌کاری، دستکش جوشکاری و موضوعات این چنینی تقسیم می‌شوند. همان طور که واضح است، دستکش‌های موسوم به برق‌کاری برای مقاومت در برابر حوادث مرتبط با جریان برق و دستکش‌های جوشکاری در برابر مواد مذاب می‌تواندداز دست‌ها محافظت کنند.

اما اگر بخواهیم در باب خرید عمده دستکش کار توضیحات دقیق‌تری بدهیم، باید گفت الیافی که در پوشش دستکش به کار می‌روند هر یک کاربری خاص خود را دارند. ارزان‌قیمت‌ترین نوع در این میان، صرف نظر از الیاف‌های پلی‌استری یا پنبه‎ای، پلیمرهای لاتکس و یا پلاستیک طبیعی است. لاتکس ضد آب و گرد و خاک بوده، و می‌تواند جلوی زخم‌های کوچک در اثر ساییدگی‌های جزئی را نیز بگیرد. استفاده‌ی اصلی لاتکس در پزشکی و آزمایشگاه‌های پزشکی و هم‌چنین صنایع غذایی است. مهم‌ترین خصیصه‌ی لاتکس  نفوذ ناپذیری در برابر عوامل بیولوژیکی است.

خرید عمده دستکش کار

از سوی دیگر این پلیمر در برابر بسیاری مواد خورنده و حتی حلال‌های نفتی از جمله هیدروکربن‌ها آسیب‎پذیر هستند و دچار تحلیل می‌گردند. هم‌چنین لاتکس ممکن است برای دسته‌ای از افراد ایجاد حساسیت نماید.

برای حل این مسائل، می‌توان از پلیمرهای نیتریل سود برد. این دستکش‌ها با وجود قیمت متوسط بالاتر از مورد اخیر، در مقایسه با دیگر گزینه‌ها ارزان‌تر بوده و در مقابل دسته‌ی بزرگی از مواد شیمیایی مقاومت بالای دارد. خرید عمده دستکش کار نیتریل و استفاده از آن در کارخانه‌ها بسیار رایج است.

دیگر نوع شایان اشاره، دستکش‌های ساخته شده از پلیمر نئوپرن است. ویژگی اصلی این پلیمر در مقایسه با دیگر انواع انعطاف‌پذیری و راحتی کاربرد و در عین حال، مقاومت بالا در برابر مواد خورنده‌ی اسیدی است. هر چند پیشنهاد می‌گردد از این دستکش در برابر اکسید کننده‌های قدرتمندی مانند اسید کرومیک و یا اسید نیتریک استفاده نکنید. در آن حالت دستکش‌های پی‎وی‎سی ضد برش گزینه‌ی بهتری می‌توانند باشند.


معرفی اپلیکیشن قوانین و مقررات شهرداد

iranreportaj بازدید : 21 دوشنبه 11 اسفند 1399 نظرات ()

این روزها برای هر خدمات و فروش هر کالایی اپلیکیشنی وجود دارد که انواع این خدمات را به صورت یکجا ارائه می کند. اما برخی موضوعات هستند که هنوز در میان اپلیکیشن ها و پلتفرم های آنلاین جایی نداشته اند. اطلاعات حقوقی یکی از این موضوع های مهم هستند. دانشجویان حقوق و داوطلبان وکالت ممکن است بسیار به جستجو و پیدا کردن یک قانون یا رای حقوقی نیاز پیدا کنند. حتی مردم عادی نیز نیاز دارند نظر قانون را در یک زمینه خاص بدانند. اپلیکیشن قوانین و مقررات شهرداد اپلیکیشنی است که روی تلفن های همراه نصب می شود و امکان دسترسی بسیار آسان و جستجو میان هزاران قانون مصوب و رای حقوقی صادر شده را فراهم می کند.

اپلیکیشن قوانین و مقررات

اپلیکیشن قوانین و مقررات شهرداد چه بخش هایی دارد؟

این اپلیکیشن از سه بخش مجموعه قوانین، اخبار و مقالات تشکیل شده است. در بخش مجموعه قوانین می توانید تمامی قوانین به تصویب رسیده در نظام حقوقی کشور را به صورت تفکیک شده در دسته بندی های موضوع مشاهده کنید. در هر دسته بندی نیز می توانید از میان قوانین به جستجو پرداخته و قانون مورد نظر خود را پیدا کنید.

علاوه بر بخش مجموعه قوانین، بخش اخبار نیز در اپلیکیشن قوانین و مقررات شهرداد وجود دارد که اخبار حقوقی مرتبط را می توانید مطالعه کنید. در بخش مقالات نیز مقاله های تخصصی و مفید در موضوعات مختلف حقوقی برای مطالعه وجود دارد.

جدا از بخش مجموعه قوانین و اخبار و مقالات، منابع حقوقی نیز در دو بخش قوانین و مقررات و آرای قضایی در این اپلیکیشن اضافه شده اند. قوانین و مقررات بر اساس دوره تصویب یعنی سه دوره قاجاریه، پهلوی و جمهوری اسلامی دسته بندی شده اند. تقسیم بندی قوانین و مقررات در اپلیکیشن شهرداد به شیوه زیر انجام شده است.

قوانین و مقررات

·         جمهوری اسلامی

o       تفکیک سال تصویب

·         پهلوی

·         قاجاریه

بخش دیگر قسمت منابع حقوقی، آرای قضایی است. در این قسمت رای هایی که در خصوص اختلافات حقوقی صادر شده گنجانده شده است که به بیش از بیست هزار رای حقوقی می رسد.

اپلیکیشن قوانین و مقررات

امکانات و مزیت اپلیکیشن قوانین و مقررات شهرداد چیست؟

امکان ویژه ای که این اپلیکیشن برای دانشجویان حقوق و وکالت و عموم مردم فراهم کرده، دسترسی به بزرگترین مجموعه قوانین موجود و امکان جستجو میان این قوانین است. کاری که تا به حال هیچ ابزاری برای آن وجود نداشته است. تفکیک قوانین به انواع شکل ها نیز کمک می کند به راحتی میان قوانین بگردید و قانون مد نظر خود را پیدا کنید.

اپلیکیشن شهرداد را از کجا دانلود کنیم؟

برای دانلود و نصب اپلیکیشن قوانین و مقررات شهرداد می توانید به وبسایت شهرداد مراجعه کرده یا از کافه بازار، پلی استور گوگل و آی اپس این برنامه را دانلود کنید. استفاده از این اپلیکیشن کاملا رایگان است و هیچ هزینه ای برای شما لحاظ نمی شود. همچنین در مجله حقوقی شهرداد نیز مقالات مختلفی منتشر می شود که برای رسیدن به پاسخ سوال حقوقی خود می توانید به این وبسایت مراجعه کنید.

 

 

عمل زیبایی بینی چقدر موثر است؟

iranreportaj بازدید : 21 چهارشنبه 06 اسفند 1399 نظرات ()

یکی از کارهایی که اینروزها برای رسیدن به زیبایی بیشتر بسیار رایج شده، عمل زیبایی بینی است.

عمل های زیبایی مختلفی وجود دارند که هر کدام با تغییر قسمتی از بدن یا چهره، فرم آن عضو را به حالت مطلوب فرد داوطلب جراحی می رسانند. اما بینی عضوی است که تاثیر بسیار متفاوت و خاصی روی زیبایی چهره دارد. از این رو عمل زیبایی بینی متقاضیان بیشتری نسبت به دیگر عمل های زیبایی دارد.

عمل زیبایی بینی

دلیل نقش تاثیرگذاری که بینی روی زیبایی دارد این است که بینی دقیقا در مرکز صورت قرار دارد و افراد دیگر با نگاه به چهره، مقدار زیادی از توجه خود را به بینی اختصاص می دهند. پس اگر بینی دارای تناسب نباشد و نقصی در فرم خود داشته باشد، تناسب تمام چهره را به هم زده و حتی اجازه نمی دهد زیبایی اعضای دیگر چهره مانند چشم ها به چشم بیاید.

عمل زیبایی بینی چه تاثیری دارد؟

نقص های مختلفی ممکن است روی بینی وجود داشته باشد که باعث شوند بینی نازیبا به نظر برسد. به عنوان مثال برخی افراد دارای بینی استخوانی، دچار قوز روی بینی خود هستند. یا فرم هایی مانند بینی عقابی در آنها دیده می شود. عمل زیبایی بینی می تواند قوز بینی را برطرف کند و به بینی تقارن ببخشد. همچنین افتادگی نوک بینی و تیز یا گرد بودن بیش از حد نوک بینی قابل برطرف شدن است. به این صورت، عمل زیبایی بینی می تواند بینی زیباتری برای شما درست کند.

جراحی بینی گوشتی چه تفاوتی با دیگر مدل های بینی دارد؟

جراحی زیبایی بینی برای مدل های مختلف بینی به اشکال و روش های متفاوتی انجام می شود. بینی های گوشتی یکی از چالشی ترین فرم های بینی برای جراحی هستند. پس روش جراحی بینی گوشتی نیز روشی منحصر به فرد است.

در جراحی بینی گوشتی باید به گونه ای عمل بشود که اولا بافت بینی آسیب نبیند و دیگر اینکه تاثیر جراحی بعد از مدتی از بین نرفته و بافت بینی دچار افتادگی نشود. زیرا بینی های گوشتی غضروف ضعیفی دارند و از این نظر آسیب پذیر هستند. زمانی که جراحی روی این فرم بینی انجام می شود، ممکن است بخش هایی از بینی علی الخصوص نوک بینی به علت ضعف غضروف دچار افتادگی شوند و جراحی به کلی بی اثر شود.

جراحی بینی گوشتی

برای جلوگیری از این اتفاق، غضروف بینی در نقاط ضعیف تقویت می شود. نقاطی مانند زیر نوک بینی و تیغه وسط بینی از جمله مکان هایی هستند که با پیوند زدن غضروف یا قراردادن بافت مصنوعی تقویت می شوند. با این کار دیگر نگرانی ای از بابت نتیجه جراحی بینی گوشتی وجود نخواهد داشت و این جراحی نیز مثل جراحی فرم های دیگر بینی می تواند موثر باشد.

نتیجه گیری

عمل زیبایی بینی امروزه برای همه فرم های بینی میتواند به یک اندازه تاثیرگذار باشد و نتیجه موفقیت آمیز در پی داشته باشد. تفاوتی ندارد بینی شما گوشتی باشد یا استخوانی. اگر نزد جراح ماهر و کاربلد مراجعه کنید شانس زیادی برای داشتن یک بینی خوش فرم خواهید داشت. پیشنهاد ما این است به وبسایت دکتر تهران بیوتی مراجعه کنید تا از خدمات مشاوره و مقالات این سایت بهره مند شوید.

 

خیانت در امانت چه تعریفی دارد و مجازات آن چیست؟

iranreportaj بازدید : 18 یکشنبه 03 اسفند 1399 نظرات ()

یکی از جدی‌ترین اتهامات غیرجنایی قابل انتساب به افراد در حوزه ی دعاوی مرتبط با مالکیت، اتهام خیانت در امانت است. خیانت در امانت به معنای آن است که فردی مال یا اموالی را به امین خود بسپارد تا وی آن را برای او نگهداری کرده یا به مصرفی خود برساند؛ اما امین از آن تخطی کرده و حالا به نام خائن شناخته می‌شود. تفاوت اصلی خیانت در امانت با کلاه‌برداری و سرقت نیز در همین نکته نهفته است. زیرا در اولی مجرم با نیرنگ و در مورد دوم، با انجام عمل مخفیانه اقدام به تصرف در اموال دیگران می‌کند. خیانت در امانت از نظر قانون‌گذار جرم بزرگی بوده و در بدترین حالت برای آن تا 3 سال حبس در نظر گرفته شده است (بر خلاف اتهام کلاه‌برداری که تنها تا 2 سال مستعد استحقاق مجازات است.) البته بر خلاف دو مورد بالا، تا زمانی که مال از کف صاحب مال نرود یا برای او غیرقابل دسترسی نگردد جرمی به وقوع نپیوسته است. همچنین خیانت در امانت تنها در صورتی اثبات‌پذیر است که نخست، مالک اصیل مال اقدام به امانت سپردن آن کند و نه کس دیگر. دوم، خیانت‌دیده باید بتواند در دادگاه ثابت که مال را به امین رد نموده و نشان دهد برای نحوه‌ی صرف یا عدم صرف شدن آن دستورالعملی به وی ارائه داده و امین خیانت نموده است.

خیانت در امانت

خیانت در امانت صورت‌های خاصی غیر از صورت صریح خود را نیز می‌تواند شامل شود. از جمله‌ی اهم آن، می‌توان به سوءاستفاده از ضعف نفس دیگران اشاره نمود. مثلاً از حجر یا عدم بلوغ شخصی و یا ناآگاهی وی، مطلع شده و اسناد تجاری و یا غیرتجاری‌ای را به امضای نام‌برده برساند که در تضاد با منافع او باشد. اگر خائن قیم زیان‌دیده نیز باشد مجازات خیانت در امانت علاوه بر جبران دین مادی، مضاعف و یا حتی بیشتر خواهد بود.

خیانت در امانت

دیگر حالت وقوع و شناسایی خیانت در امانت برای قاضی، سوءاستفاده از سفید مهر است؛ یعنی شخصی از سفید مهر یا سفید امضایی که در اختیار اوست، به نفع خود و به ضرر متشاکی اقدام نماید. همچنین خیانت کارمندان دولت در اموال و اسناد دولتی مصداق این جرم می‌باشد. نص قانون مصوب به شرح زیر است:

« هر یک از کارمندان و کارکنان ادارات و سازمان‌ها یا شوراها یا شهرداری‌ها و موسسات و شرکتهای دولتی یا وابسته به دولت یا نهادها و بنیادها و موسساتی که زیر نظر ولی فقیه و به کمک مستمر دولت اداره می‌شوند و یا دارندگان پایه قضایی،  اعم از رسمی و غیر رسمی، وجوه نقدی یا مطالبات یا حوالجات یا سهام و سایر اسناد و اوراق بهادار یا سایر اموال متعلق به هر یک از سازمانها و موسسات فوق الذکر یا اشخاصی که بر حسب وظیفه به آنها سپرده شده است را مورد استفاده غیرمجاز قرار دهد، بدون آنکه قصد تملک آنها را به نفع خود یا دیگری داشته باشد، متصرف غیرقانونی محسوب و علاوه بر جبران خسارت وارده و پرداخت، به شلاق تا 74 ضربه محکوم می‌شود و در صورتی که منتفع شده باشد علاوه بر مجازات مذکور به جزای نقدی معادل قیمت انتفاعی محکوم خواهد شد...».


آیا خیانت در امانت در جرائم رسمی کشور تعربف شده است؟

iranreportaj بازدید : 17 شنبه 02 اسفند 1399 نظرات ()

یکی از مذموم‌ترین اعمال از دیرباز در فرهنگ و عرف ایرانی خیانت در امانت بوده است. این امر در ادبیات کلاسیک ایرانی نیز منعکس است و حتماْ تا کنون با آثار متعددی در این رابطه برخورد کرده‌اید. قانون کشور که برآمده از وجدان جمعی ایرانیان است نیزُ هرچند به صورت ضمنی به این مهم توجه نموده است. در قانون اتهام خیانت در امانت با توجه به مصداق‌های ذکر شده در مواد ۶۷۳ و ۶۷۴ بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی مصوب سال ۱۳۷۵ خیانت در امانت را به عمل عمدی و بر خلاف امانت امین به ضرر صاحب مال تعریف کرده‌اند.
بر اساس نص ماده‌ی ۶۳۷ «هر کس از سفید مهر یا سفید امضایی که به او سپرده شده یا به هر طریق به دست آورده است، سوءاستفاده کند، به یک تا سه‌ سال حبس محکوم خواهد شد».
همچنین بر اساس ماده ۶۷۴ نیز «هر گاه اموال منقول یا غیر منقول یا نوشته‌هایی از قبیل ‌سفته، چک، قبض و نظایر آن به عنوان اجاره یا امانت یا رهن یا برای وکالت یا هر کار با اجرت یا بی‌اجرت به کسی داده شده و بنا بر این بوده است که اشیای مذکور مسترد شود یا به مصرف معینی‌ برسد و شخصی که آن اشیا نزد او بوده، آنها را به ضرر مالکین یا متصرفین آنها استعمال یا تصاحب یا تلف یا مفقود کند، به حبس ‌از ۶ ماه تا سه سال محکوم خواهد شد».

خیانت در امانت

خیانت در امانت از مهم‌ترین و جدی‌ترین جرایم غیرجنایی مطروحه در پیشگاه قانون و دادگاه‌های کشور است.

دقت داشته باشید که خیانت در امانت به صورت صریح و ذیل عناوینی در قانون مشخص شده است که در ادامه به تشریح آن خواهم پرداخت. اگر قصد دارید از شخصی به این دلیل به دادگاه شکایت کنید، بهتر است پیش از آن با یک وکیل یا مؤسسه‌ی حقوقی معتبر مشورت کنید.

 

هر جرمی به طور کلی از سه جنبه تشکیل شده و قابل تعریف است. صرف نظر از جنبه‌ی حقوقی که پیشتر ذکر آن رفت، جنبه‌های مادی و معنوی نیز می‌توانند متصور بشوند.

در بحث جنبه‌های مادی خیانت در امانت، اشکال استعمال، تصاحب، مفقود و تلف کردن مال می‌توانند مطرح باشند. استعمال مال منجر به خیانت در امانت به معنی استفاده از مالی است که برای این منظور به مدعی‎له داده نشده است. یک مثال مشهور در این باب، استفاده از خودرو (یا دیگر دارایی‌های) دولتی برای مصارف شخصی است.

مورد دوم متضمن معنای تظاهر به مالکیت مال امانی‌ای است که در امانت امانت‌گیرنده باشد.

اتلاف و یا مفقود نمودن مال نیز همان طور که از صورت واژه هویداست، به معنای نابود کردن دارایی یا غیرقابل دسترسی ساختن آن برای مالک اصلی است.

خیانت در امانت

دقت کنید که ثبوت جرم خیانت در امانت مستلزم چندین امر است. از جمله می‌توان به امور زیر اشاره کرد:

موضوع جرم باید ناظر بر دارایی یا وسیله‌ی کسب آن باشد.

اموال بایستی توسط مالک به امانت‌دار سپرده شده باشد. همچنین نیاز است تا این مال به صورت قانونی و به دلیل استفاده‌ی معینی به ایشان سپرده شده باشد.

دیگر این که بتوان نشان داد که در ضرری که متوجه صاحب مال شده است قصوری متوجه مدعی‌علیه است.

 

آخرین جنبه‌ی جرم بعد معنوی آن است. مهم‌ترین وجه این امر سوءنیت از سوی متشاکی بود که مشتمل از سوءنیات خاص و عام می‌باشد. واژه‌ی سوءنیت خاص نشانگر عمدی بودن اضرار است. در سوی دیگر سوءنیت عام به معنی انجام عمدی اعمالی است که در بالاتر درباره‌ی آن صحبت شد. 


عوامل موثر در تعرفه سئو سایت

iranreportaj بازدید : 25 چهارشنبه 29 بهمن 1399 نظرات ()

92٪ از جستجوی آنلاین لیست در صفحه اول نتایج جستجوی محلی را انتخاب می کنند. شما می خواهید در آن صفحه باشید. برای رتبه بندی بالا در نتایج جستجوی آنلاین ، باید هزینه خدمات با کیفیت سئو را بپردازید. قبلاً آن را شنیده اید ، اما همچنین از خود پرسیده اید: "اما تعرفه سئو سایت چقدر است؟" این به عوامل مختلفی بستگی دارد.

عوامل موثر در تعرفه سئو سایت

از آنجا که بهینه سازی سئو یکی از مولفه های اساسی وب سایت شماست ، بهتر است درباره نحوه تعیین قیمت خدمات سئو جستجو درستی کنید.

1. تعداد صفحات وب سایت

تعداد صفحات تازه ایجاد شده و بهینه سازی شده مستقیماً بر میزان تعرفه سئو سایت تأثیر می گذارد. اطمینان از اینکه هر صفحه در وب سایت شما دارای رتبه بالایی برای یک عبارت کلیدی است ، به زمان و تخصص نیاز دارد.

ضروری است که  محتوای هر صفحه به درستی با الگوریتم های گوگل همسو شوند تا صفحه شما را به عنوان ارزشمند بودن پرچم گذاری کنند. در عین حال، اطمینان از اینکه محتوای صفحه شما برای خوانندگان مفید و جذاب باشد بسیار حیاتی است. صاحبان مشاغل شهرت ارائه دهنده خدمات سئو را مهم می دانند.

تعرفه سئو سایت

در یک نظرسنجی اخیر از 1200 صاحب مشاغل ، 74٪ گفتند که اعتبار ارائه دهنده خدمات سئو خود را "بسیار" مهم می دانند. یک ارائه دهنده خدمات سئو با شهرت عالی انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

2. تاثیر زمان در تعرفه سئو سایت

ضرب المثل معروف را می دانید: زمان، پول است. و در این مورد، درست است مدت زمان صرف شده برای بهینه سازی یا ایجاد صفحات برای عملکرد خوب مستقیماً بر میزان تعرفه سئو سایت تأثیر دارد.

البته همه شرکت های خدمات سئو در گزینه های قیمت گذاری خود به یک اندازه ایجاد نشده اند ، اما در هر صورت زمان همچنان عاملی است. تعرفه سئو سایت براساس استراتژی های قیمت گذاری متفاوت است. برای بهینه نگه داشتن صفحات خود می توانید برای یک شرکت معتبر خدمات جستجوگر سئو یک بار برای تعداد مشخصی ساعت پرداخت کنید. اگر بودجه کافی داشته باشید این ممکن است جواب دهد ، اما ممکن است رتبه شما را در جایی که می خواهید حفظ نکند.

تاثیر زمان در تعرفه سئو سایت

یا ممکن است شما گزینه کاملتر خدمات سئو با قرارداد یک ماه به ماه را انتخاب کنید ، موافقت کنید که به یک شرکت خدمات سئو اعتماد کنید تا به طور مداوم در صفحات شما کار کند ، محتوا را بهینه کند ، مطمئن شوید که رقابت خود را شکست می دهید.

ضرب المثل مناسب دیگر این است: آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید. هرچه زمان بیشتری برای بهینه سازی وب سایت شما سرمایه گذاری شود و هرچه توجه شما به کسب رتبه بالا بیشتر باشد ، بازده سرمایه شما نیز بالاتر خواهد بود.

جمع بندی

با توجه به عوامل نام برده در تاثیرگذاری خدمات بر تعرفه سئو سایت، در میابیم که پرداخت کردن این هزینه فقط زمانی موثر می باشد که بخواهیم در کسب و کار خود سرمایه گذاری کنیم. همانطور که ذکر شد تعرفه سئو سایت براساس شرکت های مختلف، متفاوت می باشد. شرکت سئو اینجا با داشتن سابقه درخشان در زمینه سئو و بهنیه سازی وب سایت، دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت می تواند در گام پیشرفت کسب و کار بهترین خدمات ممکن را ارائه دهد.

تنظیم شکواییه

iranreportaj بازدید : 17 سه شنبه 28 بهمن 1399 نظرات ()

جرایمی وجود دارند که نیرو انتظامی موظف می باشد بدون نیاز به تنظیم شکواییه آن ها را پیگیری کنند مانند دزدی و سرقت که ممکن است پلیس بر حسب اتفاق شاهد آن باشد و می بایست با تعقیب فرد متخلف، اقدام به دستگیری وی کرده و در نهایت گزارش کار را به مقامات قضایی ارائه دهد.

اما جرایمی وجود دارند که حتما نیاز به تنظیم شکواییه دارند و بدون آن پلیس قادر به پیگیری پرونده نمی باشد. این نوع جرایم معمولا مواردی می باشند که فرد خود را زیان دیده در کاری می بیند.

نحوه تنظیم شکواییه

نوشتن شکایت در برگه های کاغذی عادی انجام می شود برخلاف تنظیم دادخواست کخ نیاز به برگه های خاص دارد. پس از تنظیم شکواییه باید آن را به دادگاه و یا دادسرای نزدیک مکان وقوع جرم منتقل کرد. در متن شکایت باید موارد مشخص نوشته شوند که عبارت است از:

 • مشخصات دقیق مدعی.

 • موضوع جرم بوجود آمده.

 • درج تاریخ و ساعت.

 • مشخص کردن محل ارتکاب جرم.

گاهی اوقات در تنظیم شکواییه ممکن است به صورت شفاهی ارائه شود. در این صورت مسئولین مرتبط موظفند این شکایت نامه را در دادگاه ارائه دهند و همچنین به امضای شاکی برسانند.

مواردی که باید در تنظیم شکواییه رعایت شوند

علاوه بر موارد فوق که باید درمتن شکایت درج شود، طرز بیان نیز تاثیر بسیار زیادی دارد. بهترین نوع شکایت نامه آن است که موارد نگارشی در آن رعایت شده باشد و هم تمامی نکات قانونی و حقوقی به طرز صحیحی در آن بکار رفته باشد. مشخص است که تنظیم شکواییه پیچیدگی های خاص خود را دارد!

استفاده کردن از وکیل برای نوشتن شکایت نامه

با توجه به پیچیدگی هایی که شامل این موضوع می شود. بهترین کار استفاده کردن از وکیل متخصص و متبحر در این زمینه می باشد. اگر تنظیم شکایت نامه به شیوه درست و اصولی انجام شود، می تواند نقش بسیار بزرگی در روند بررسی پرونده داشته باشد.

جمع بندی

با توجه به اهمیتی و پیچیدگی که این موضوع دارد، گفتیم که وکیل می تواند نقش بسزایی در تنظیم کردن شکواییه داشته باشد. اما قبل از آن می توان از اپلیکیشن وکالت استفاده نمود. نرم افزارهای متعددی در این زمینه وجود دارند اما از میان آن ها، اپلیکیشن وکالت شهرداد کاملترین می باشد. با استفاده از اپلیکیشن وکالت شهرداد می توان از تمامی قوانین و تبصره های موجود اطلاعات کسب کرد.

موسسه حقوقی شهرداد با در دست داشتن متخصص ترین تیم وکلا می تواند مشکلات شما را در انواع مسائل حقوقی و کیفری حل کند.

خرید دامنه از مزایده ویژه سایت نام

iranreportaj بازدید : 24 یکشنبه 26 بهمن 1399 نظرات ()

همانطور که میدانید، رشد مشاغل در فضای آنلاین در ایران و جهان بسیار زیاد است و همه مشاغل برای معرفی خود و نشان دادن کسب و کارشان برای ورود به این دنیا به فضایی گسترده نیاز دارند. فضایی که به عنوان ویترین محصولات یا خدمات خود استفاده می کنید دامنه است. دامنه سایت نشان دهنده تجارت شماست و روی برندینگ اثر بسزایی دارد.

اولین چیزی که کاربر را به سمت سایت شما جذب می کند نام دامنه است. اما برای خرید دامنه خوب که همه نکات مثبت را داشته باشد به کجا مراجعه می کنید؟ بهترین معامله بازدید از سایت هایی است که مزایده دامنه برگزار می کنند. یکی از سایت های معتبر ایجاد مزایده دامنه، سایت نام (Nam) است.

خلاقیت و طراحی نام دامین

سایت نام به گونه ای کار می کند که اگر دامنه ای دارید که با خلاقیت خود آن را طراحی و خریداری کرده اید و اکنون تصمیم به فروش آن دارید می توانید با بالاترین قیمت به نام مراجعه کرده و در مزایده خرید و فروش دامنه خود شرکت کنید.

یا به دنبال خرید دامنه و طراحی سایت هستید؟ می توانید به نام مراجعه کرده و به صفحه حراج دامنه دسترسی پیدا کنید. دامنه ای را انتخاب کنید که نمایانگر تجارت و خدمات شما باشد. مزایده نام از تعداد زیادی دامنه بسیار خلاق و جالب تشکیل شده است. حتی می توانید از این دامنه ها ایده بگیرید و دامنه خود را انتخاب کنید.

چالش انتخاب نام دامنه سایت

یکی از بزرگترین و چالش برانگیزترین مراحل در طراحی سایت ، انتخاب دامنه آن است. نام این مشکل را حل کرده است. سایت نام صفحه به نام مزایده دامنه دارد که تمام دامنه های خاص را لیست می کند. فروش دامنه در نام به صورت مزایده ، هدف کار را بسیار ساده کرده است و می توانید با کمک آن از اتلاف وقت جلوگیری کنید. دامنه های مختلفی با قیمت های مختلف موجود است و شما می توانید آنها را به راحتی و بدون نگرانی خریداری کنید و وقت خود را صرف طراحی سایت کنید.

سایت نام پیشرو در فروش دامنه

این نام یکی از مشهورترین ها در زمینه فروش دامین است که می توانید دامنه های خاص و بی نظیری را پیدا کنید.

احتمالاً برای شما هم پیش آمده است که ساعت ها وقت خود را برای انتخاب دامنه خود بگذارید و چند نکته را در ذهن داشته باشید. هنگام درخواست خرید ، می بینید که این دامنه از قبل پر شده است. 

در این حالت ، پیشنهاد می کنیم به سایت https://nam.ir/ بروید و ببینید دامنه مورد نظر شما در صفحه حراج دامنه است یا خیر. با خیال راحت خرید دامنه محبوب خود را انجام دهید.

بهترین راه پیشگیری از جرایم شبکه های اجتماعی از دیدگاه کارشناسان شهرداد

iranreportaj بازدید : 19 سه شنبه 21 بهمن 1399 نظرات ()

دستاوردهای انسانی صنایع و فناوری های جدید ، علاوه بر مزایایی که برای آنها به همراه داشته است ، همیشه آسیب هایی را به همراه داشته است. نمونه بارز این نوآوری ها ایجاد شبکه های اجتماعی است.

این شبکه ها به کاربران اجازه می دهد تا با ایجاد تعاملات کاربر تعاملی و چند وجهی ، علایق مشترک خود را برقرار کنند ، با فرهنگ ها ، عقاید و آیین های دیگر ارتباط برقرار کنند و موضوعات متنوعی را بیاموزند.

اما علاوه بر این مزایا ، استفاده نادرست از این شبکه ها می تواند آسیب های جبران ناپذیری از جمله حفظ حریم خصوصی ، از بین رفتن روابط خانوادگی ، افزایش خیانت زناشویی و پدیده بزه دیدگی جنسی را به همراه داشته باشد.

 

در ادامه با شهرداد همراه باشید تا نکات مهمی را در مورد ایمنی و امنیت در فضای مجازی برای جلوگیری از وقوع جرایم شبکه های اجتماعی فرا بگیرید.

دلیل سطح بالای جرایم اقتصادی در فضای مجازی روشن است ، زیرا ریشه بسیاری از جرایم کسب درآمد است و فضای مجازی به دلیل کمبود اطلاعات بسیاری از کاربران ، بهترین مکان برای ارتکاب اعمال مجرمانه برای کسب درآمد است.

علاوه بر این علت ، یک نقص وجود دارد که در بررسی و تجزیه و تحلیل آمار و پرونده های پلیس FATA به دلیل جرایم در فضای مجازی ، به ویژه در رابطه با جرایم شبکه های اجتماعی ، عدم رعایت نکات امنیتی است.

امنیت در شبکه های رایانه ای به چه معناست؟

بحث امنیت با امنیت متفاوت است. به عنوان مثال ، اگر گذرواژه خود را به راحتی به دیگران ندهیم یا گذرواژه خود را به عنوان شماره شناسنامه یا تاریخ تولد انتخاب نکنیم ، این موارد امنیتی ساده است ، در این موارد احتمالاً بازندگان به دلیل عدم رعایت قوانین طعمه کلاهبرداران می شوند این نکات ایمنی آنها می گیرند.

اما در بحث امنیت ، مانند نصب فایروال ، آنتی ویروس و به روزرسانی در رایانه های شخصی.

بهترین و آسانترین راه برای جلوگیری از جرایم شبکه های اجتماعی چیست؟

مهمترین راه حل ارائه شده توسط پلیس به همه کاربران و شهروندان فضای مجازی رعایت مشکلات امنیتی ساده و جدی گرفتن آنهاست.

زیرا بسیاری از افرادی که در این فضا آسیب دیده اند ، کاربرانی هستند که به ایمنی توجه نمی کنند. بنابراین باید گفت که با اجرای دو رویکرد می توان از بروز چنین جرائمی جلوگیری کرد.

اولین رویکرد قبل از وقوع جرم است که عبارت است از آموزش و آگاه سازی کاربران و شهروندان در مورد ترفندهای جعلی جرایم شبکه های اجتماعی و به دنبال آن بحث مسدود کردن نقاط آسیب پذیر در صحنه جرم.

رویکرد دوم که پس از ارتکاب جرم اعمال می شود ، وضع و اجرای قوانین بازدارنده و مجازات های شدید است که از ارتکاب مجدد جرم توسط مجرمان جلوگیری می کند.

تا زمانی که از رمز کارت اعتباری خود محافظت کنید ، هیچ کس نمی تواند از آن سو abuse استفاده کند.

 راه های تشخیص سایت و صفحه اصلی از صفحه جعلی یا فیشینگ

1. توجه داشته باشید که آدرسهای اینترنتی صفحات و سایت هایی که به نام کاربری و رمز عبور نیاز دارند باید با https شروع شوند.

2. توجه داشته باشید که هجی آدرس یا URL صحیح است.

3. به دامنه آن سایت توجه کنید و در کجا واقع شده است؟ تمام سایتهای داخلی با .ir پایان می یابند.

 دسترسی به شبکه های اجتماعی به محتوای تلفن های هوشمند

دسترسی کاربر به شبکه های اجتماعی بیش از دسترسی کاربر به شبکه های اجتماعی است.

 بنابراین ، ذخیره اطلاعات شخصی مانند عکس های خانوادگی و غیره از طریق تلفن این یک خطر است.

کلام آخر

توصیه می شود به هرچه در شبکه های اجتماعی گفته می شود اعتماد نکنید و با ارتقا دانش و آگاهی کاربران شبکه های اجتماعی در این زمینه می توان به خوبی از وقوع جرایم شبکه های اجتماعی جلوگیری کرد.

با استفاده از اپلیکیشن شهرداد می توانید تمام نکات حقوقی مربوط به جرایم شبکه های اجتماعی را مطالعه کنید.نکاتی در رابطه با فروش تتر

iranreportaj بازدید : 37 یکشنبه 19 بهمن 1399 نظرات ()

این روزها خرید و فروش تتر بین مردم بسیار مرسوم شده است و دلیل آن هم محبوبیت تتر است. تریدرها و مردم علاقه به خرید تتر برای حفظ سرمایه خود دارند. دلیل این مسئله هم ثابت بودن نرخ تتر است.

دلیل ثابت بودن نرخ تتر پشتیبانی ارز های فیات از آن است. این قضیه به تریدرها کمک می کند که در زمان هایی که بازار دچار نوسانات شده است بتوانند با تبدیل کردن دیگر ارزهای خود به تتر اقدام به حفظ سرمایه خود کنند.

و همچنین زمانی که نوسانات بازار به حالت قبل رسید با فروش تتر سرمایه خود را حفظ کند. در این مقاله با تترلند همراه باشید تا شما را با نحوه فروش تتر و مسائل مربوط به آن بطور کامل آشنا کنیم.

فروش تتر

فروش تتر چگونه است؟

همانطور که همه ما می‌دانیم ارزهای زیادی وجود دارد که مردم می‌خرند و می‌فروشند. 

بیت کوین، اتریوم، لایت کوین اسپیت کاردانو و تتر ارزهای دیجیتالی با قیمت‌ها و روش‌های مختلف خرید هستند. 

همانطور که برای خرید و فروش ارز به صرافی‌های موجود می‌روید، برای خرید و فروش تتر یا هر ارز دیجیتال دیگر باید به صرافی‌های دیجیتال مراجعه کنید. 

اما بهتر است قبل از خرید یا فروش تتر اطلاعاتی در مورد آن داشته باشید تا بتوانید خرید و فروش عادلانه‌ای داشته باشید. 

در بازارهای دیجیتال دو نوع سالن نمایش وجود دارد. دلار تتر و یورو تترا. تترا ثبات قیمت دارد. وقتی می‌گوییم تتر برابر با یک دلار است، منظور ما این است که نرخ Tetra بین ۰.۹۸ تا ۱.۰۲ قیمت هر دلار است. 

همانطور که از نامش پیداست، نرخ تتر با توجه به قیمت دلار و یورو تعیین می‌شود. این ارزهای دیجیتال توسط دلار و یورو پشتیبانی می‌شوند، بنابراین می‌توان ارزش آن‌ها را در بازارهای ارز دیجیتال برابر کرد. و البته این مسلم است. سرمایه شما چیزی کمتر از تتر نخواهد بود. بازخرید تتر آسان است و یکی از ارزهای دیجیتال با نقدینگی بالا است. 

قیمت تتر تقریباً یکسان است و مطمئن باشید بسته به سرمایه‌گذاری ارزی که انجام می‌دهید، بازار نوسان خواهد داشت. 

نرخ نگهداری و قیمت آن برابر با یک دلار آمریکا است. با تعیین نرخ دلار در کشور ما، می‌توانید به نرخ نگهداری خود اعتماد کنید. بنابراین، برای به روزرسانی نرخ‌ها و نرخ‌ها، باید نرخ‌ها را از وب سایت‌های معتبر مبادله ارز دیجیتال دریافت کنید. 

به دلیل نوسانات دلار در ایران، سرمایه‌گذاری در تتر نباید تأثیر جهانی داشته باشد. با این وجود بسته به قیمت دلار در ایران می‌توانید در تتر سرمایه‌گذاری کنید.

فروس تتر در تترلند

جمع بندی

همانطور که می دانید تمام معاملاتی که در زمینه تتر و دیگر ارزهای دیجیتال پایه انجام می شود به همین دلیل امکان کلاهبرداری در این فضاها بسیار زیاد است به همین دلیل باید به صرافی معتبر مراجعه کنید تا امکان کلاهبرداری را کمتر کنید.

تترلند یک صرافی دیجیتال معتبر است که شما می توانید با خیال راحت به آن مراجعه کرده و اقدام به خرید و فروش تتر کنید. و مطمئن باشید که هیچگونه کلاهبرداری صورت نخواهد گرفت. با ایجاد حساب کاربری و انجام معاملات در تترلند اقدام به حفظ و افزایش سرمایه خود کنید.
نکات طلایی رینوپلاستی

iranreportaj بازدید : 21 دوشنبه 13 بهمن 1399 نظرات ()

یک دلیل پزشکی رایج در رینوپلاستی ، مشکل تنفس از طریق بینی است. انسداد بینی می تواند باعث ایجاد مشکل در ورزش ، اختلال در خواب ، کمک به خروپف و آپنه خواب شود و یا در فعالیت های دیگر تداخل ایجاد کند. در صورت عدم موفقیت درمان های پزشکی (مانند اسپری بینی یا درمان آپنه خواب) ، مرحله بعدی جراحی است. رینوپلاستی که به دلایل پزشکی از جمله این موارد انجام می شود اغلب تحت پوشش بیمه درمانی است.

جراحی بینی متناسب با مشکل اساسی است. اگر تیغه بینی دیواره خط میانی غضروف که قسمت های راست و چپ بینی را تقسیم می کند– منحرف شود ، در این صورت یک روش سپتوپلاستی می تواند مشکل را برطرف کند. با این حال ، هنگامی که انحراف تیغه بینی شدیدتر است یا در نزدیکی مناطق مهم حمایت از بینی اتفاق می افتد ، برای اطمینان از تنفس مناسب و فرم بینی نیاز به رینوپلاستی است. رینوپلاستی (که سپتورینوپلاستی نیز نامیده می شود) ناهنجاری سپتوم را برطرف می کند و مناطق اصلی تنفسی بینی را با پیوندهای غضروفی که از نظر استراتژیک قرار گرفته اند ، تقویت می کند.

رینوپلاستی

رینوپلاستی چطور؟

بیماران اغلب می پرسند ، "در حالی که آنجا هستید ، آیا می توانید تغییرات دیگری در بینی من ایجاد کنید؟" پاسخ بله است. رایج ترین درخواست ها کاهش قوز بینی ، اصلاح نوک یا اصلاح عدم تقارن است. این تغییرات آرایشی ، که تحت پوشش بیمه نیستند ، غالباً با رینوپلاستی ترکیب می شوند ، بنابراین تنها یک بهبودی وجود دارد.

چه چیزی باید در مورد این جراحی بدانم؟

رینوپلاستی با بیهوشی عمومی انجام می شود. یک برش بسیار کوچک در امتداد پایه بینی ایجاد می شود که پس از بهبود پوست قابل توجه نیست. این برش به برش های داخل بینی متصل می شود که هرگز مشاهده نمی شود. این برش ها اجازه دسترسی به غضروف و استخوان های بینی را دارند. بعد ، مجاری بینی بهبود یافته و تغییر شکل بینی (در صورت تمایل) از طریق تنظیمات دقیق ، دقیق استخوان و غضروف انجام می شود.

بیماران اغلب می پرسند ، "آیا شما نیاز به شکستن بینی من دارید؟" معمولاً اینگونه نیست. بیشتر جراحی های بینی استخوان ها را دست نخورده باقی می گذارند. اگر بیماران در گذشته آسیب قابل توجهی به بینی داشته باشند ، گاهی اوقات در حین جراحی استخوان های بینی به وضعیت مطلوبی منتقل می شوند. به دلایل زیبایی ، قوز بینی استخوانی ممکن است به یک پروفیل مستقیم یا منحنی نرم تر صاف شود. بیماران از بیهوشی بیدار می شوند و در همان روز به خانه می روند.

رینوپلاستی

برای بهبودی چه انتظاری باید داشته باشم؟

شما باید انتظار داشته باشید که یک هفته از محل کار یا تحصیل خود مرخصی بگیرید. در آن زمان استراحت ، یخ و رژیم تمیز کردن بینی توصیه می شود. در حالی که داروهای ضد درد ارائه می شود ، اکثر افراد فقط برای چند روز به آنها نیاز دارند.

در طول بهبودی ، نفس کشیدن از طریق بینی دشوار است زیرا آتل ها (ورق های پلاستیکی خم شونده و نازک) در داخل بینی قرار می گیرند تا تیغه را صاف نگه دارند. تورم در روز سوم به اوج خود می رسد و سپس کاهش می یابد. گاهی کبودی در زیر چشم ممکن است رخ دهد. در طول هفته پس از جراحی ، برای محافظت از آن و کاهش تورم ، گچ کوچک روی بینی خود خواهید پوشید.

یک هفته پس از جراحی ، آتل و گچ در مطب برداشته می شود. سپس می توانید به کار خود برگردید و ورزش های قلبی مانند راه رفتن یا دویدن را از سر بگیرید. باید به مدت شش هفته از ورزش های تماسی خودداری کنید. در غیر این صورت ، طی دو هفته پس از جراحی ، باید به فعالیت ها و کارهای عادی خود برگردید.

در حالی که به احتمال زیاد در ماه اول بهبود می یابید ، اما بهبودی کامل ممکن است یک سال طول بکشد. بیشتر تورم ها در ماه اول از بین می روند و تمام تورم ها باید طی یک سال یا کمتر از بین بروند.

رینوپلاستی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رینوپلاستی

اگر به دلایل عملکردی و / یا زیبایی به رینوپلاستی علاقه دارید ، با یک جراح دارای مجوز تخته که به طور معمول جراحی بینی را انجام می دهد ، یک جلسه مشاوره تنظیم کنید. می توانید از پزشک مراقبت های اولیه یا برنامه بیمه درمانی خود برای ارجاع به جراح در شبکه خود بخواهید. جراح شما و سپس می توانید یک برنامه شخصی و متناسب با اهداف خود ایجاد کنید.

جمع بندی

کلینیک دکتر تهران بیوتی دارای بیشترین سابقه در زمینه جراحی بینی در ایران است که بهترین پزشکان عمل زیبایی بینی را در تیم خود دارد. عمل بینی در این مجموعه به دو روش باز و بسته انجام می شود. نمونه کارهای عمل بینی گوشتی و عمل بینی استخوانی در بخش نمونه کار قرار داده شده که می توانید تصاویر قبل و بعد از جراحی را مشاهده نمایید. همچنین برای اطلاع از هزینه عمل بینی می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و یا در منوی سایت روی گزینه هزینه عمل بینی کلیک کنید.


حقیقت عمل بینی با لیزر چیست؟

iranreportaj بازدید : 19 یکشنبه 05 بهمن 1399 نظرات ()

روش ها و ابزارهای به کار رفته در علم جراحی همیشه در حال پیشرفت و تغییر بوده اند. یکی از نوآوریهایی که در زمینه پزشکی و جراحی به میان آمده، استفاده از لیزر است. لیزر یک نور متمرکز شده پرقدرت است که در برخورد با هدف خود می تواند تاثیر زیادی روی هدف بگذارد. لیزر کاربردهای متنوعی دارد و در پزشکی نیز به کار گرفته می شود. عمل بینی یک جراحی زیبایی است که با تغییر شکل و اندازه بینی تاثیر فوق العاده ای روی زیبایی چهره می گذارد. به دلیل محبوبیت بالای جراحی بینی، همیشه افرادی با ادعاهای دروغین درباره عمل بینی سعی در جذب مشتری داشته اند. یکی از این ادعاها، عمل بینی با لیزر بوده است. درست است که لیزر کاربردهای بسیاری در پزشکی دارد اما عمل بینی با لیزر آنگونه ای که درباره آن ادعا می شود نیست و حقیقت ندارد.

عمل بینی با لیزر

چگونه ممکن است عمل بینی با لیزر انجام داد؟

واقعیت این است که لیزر می تواند در عمل بینی مورد استفاده قرار بگیرد. این کاربرد می تواند به دو شکل باشد. اولی استفاده از لیزر به عنوان ابزار برش و دیگری کاهش ضخامت پوست بینی و چربی بینی با لیزر.

برش در عمل بینی با لیزر

یکی از مهم ترین کارهایی که در عمل بینی روی بینی انجام می شود، ایجاد برش ها است. این برش ها مهم ترین اثر و عوارض را روی بینی ایجاد می کنند. لیزر ابزاری است که می تواند با کمترین عوارض برش های لازم را انجام دهد. برش در عمل بینی با لیزر باعث می شود خونریزی به حداقل برسد و بینی سریعتر بهبود یابد.

کاهش ضخامت پوست بینی در عمل بینی با لیزر

پوست از مهم ترین اعضای بینی است که تاثیر زیادی نیز در عمل بینی دارد. پوست ضخیم بینی می تواند در جراحی مشکل ساز باشد و به دشواری آن بیافزاید. با استفاده از لیزر می توان از ضخامت پوست بینی کاست و به این گونه جراحی را آسانتر کرد. همچنین میزان چربی زیر پوست بینی نیز با استفاده از لیزر قابل کاستن است. چربی زیر پوست بینی می تواند حساسیت جراحی را افزایش دهد.

عمل بینی با لیزر

تبلیغ های دروغین درباره عمل بینی با لیزر

عبارت عمل بینی با لیزر گاهی به نادرست و تنها برای جذب مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی این ادعا را مطرح می کنند که تنها با استفاده از لیزر و بدون جراحی می توان بینی را به هر فرمی که خواستید تغییر داد و این روش هیچ عوارضی در پی ندارد. این ادعا کاملا نادرست است زیرا لیزر چیزی نیست که بتوان با آن ساختمان بینی را تغییر داد. برای اعمال هرگونه تغییر روی بینی باید یک جراحی کامل را اجرا کرد. بنابراین ادعای عمل بینی با لیزر و بدون جراحی دروغ است.

نتیجه گیری

استفاده از لیزر می تواند فواید بیشتری نسبت به روش های متداول داشته باشد. اما در مواجهه با تبلیغات این چنینی مانند عمل بینی با لیزر باید با دقت عمل کرد و به راحتی هر تبلیغی را باور نکرد. به کارگیری لیزر نیز مانند جراحی به تخصص نیاز دارد و نباید به هر کسی اعتماد کرد. اگر قصد دارید درباره عمل بینی اطلاعات بیشتری دریافت کنید می توانید به وبسایت دکتر تهران بیوتی مراجعه کنید.

تولید پودر سنگ

iranreportaj بازدید : 22 دوشنبه 22 دي 1399 نظرات ()

پودر سنگ یا خاک سنگ همان طور که از اسم آن پیداست از پودر شدن و میکرونیزه شدن انواع سنگ های معدنی موجود در طبیعت به دست می آید. پودر سنگ یا توسط طبیعت تولید می شود یا به صورت صنعتی در کارخانه های تولید پودر سنگ تولید می شود.

تولید پودر سنگ چگونه انجام میشود

از مصالحی که در صنعت ساختمان سازی و دیگر صنایع به کار می رود می توان پودر سنگ را نام برد. پودر سنگ ماده ای است که از خرد کردن و کوبیدن سنگ های مختلف به دست می آید. از این ماده بیشتر در صنایع عمرانی استفاده می شود ولی پودر سنگ کاربردهای متنوع دیگری نیز دارد. تولید پودر سنگ بعد از استخراج سنگ های بزرگ از معادن و به وسیله فک های قدرتمند سنگ کوب انجام می شود. سنگ ها در چندین مرحله کوبیده می شوند تا کاملا ذرات سنگ ها به اندازه مطلوب برسند.

خط تولید پودر سنگ

از کاربردهای متنوع پودر سنگ می توان این موارد را نام برد:

 • استفاده در سندبلاست

 • تهیه دوغاب برای درزگیری کاشی و سرامیک

 • در تولید بتن به دلیل چسبندگی و افزایش استحکام سازه ها

 • با سیمان سفید ترکیب می شود و می‌توان برای بنا سازی و ظاهر ساختمان استفاده کرد.

 • افزودن به مخلوط قیر به منظور افزایش چسبندگی

 • ضدعفونی کردن آب و فاضلاب

 • استفاده در مجسمه سازی و تولید کار های هنری مثل سنگ آنتیک

 • غذای دام و طیور

 • در صنایع غذایی مثل تولید نوشابه های گازدار

همانطور که می بینید این ماده با ارزش کاربردهای بسیار متنوعی دارد. به همین دلیل تولید پودر سنگ در ابعاد بزرگی انجام می شود.

تولید پودر سنگ در کجای کشور ما انجام می شود؟

روش تولید پودر سنگ

ایران یکی از تولید کننده های بزرگ پودر سنگ به شمار می رود. پودر سنگ ایران به طور عمده در سه منطقه جوشقان اصفهان، قم و الیگودرز انجام می شود. پودر سنگ مناطق جوشقان، قم و الیگودرز هر کدام ویژگی های خاصی دارند. پودر سنگ جوشقان به عنوان باکیفیت ترین و بهترین پودر سنگ ایران شناخته می شود. تولید پودر سنگ جوشقان به خاطر کیفیت بالای آن و استقبال و تقاضای زیاد مشتریان با قدرت در کارخانه های مختلف انجام می شود. همچنین پودر سنگ قم بهترین پودر سنگ دارای ترکیبات کلسیم کربنات و مرمریت است.س

نتیجه گیری

پودر سنگ در شکل های مختلفی به بازار عرضه می شود. هم به صورت بسته بندی در وزن های مختلف و هم به صورت فله که شما متناسب با مقداری که نیاز دارید و وسعت کارتان می توانید تهیه کنید.

با توجه به فراوانی و تنوع زیادی که در انواع پودر سنگ وجود دارد برای پیدا کردن نوع مرغوب و با کیفیت آن به شما پیشنهاد می شود به شرکت های با تجربه ای که کیفیت بالا ارائه می دهند و در ارسال محصولات سریع و متعهد هستند مراجعه کنید یکی از این شرکت های با سابقه طولانی و درخشان شرکت پودرسازان می باشد.    

پودرسازان یکی از تولیدکنندگان مهم پودر سنگ در استان قم است که پودر سنگ جوشقان و قم را با کیفیت بسیار بالا تولید و عرضه می کند. پودر سنگ به صورت فله و کیسه ای از پودرسازان قابل خریداری است. برای تماس و خرید پودر سنگ می توانید به وبسایت پودرسازان مراجعه کنید.

عمل رینوپلاستی و ویژگی های آن

iranreportaj بازدید : 21 یکشنبه 21 دي 1399 نظرات ()

یکی از انواع جراحی بینی، رینوپلاستی است که به طور خاص برای تغییر اندازه و شکل بینی انجام می شود. نوع های مختلفی برای جراحی بینی وجود دارد. هر یک به نوعی عملکرد بینی را بهبود می دهند. ولی رینوپلاستی به شکل ویژه برای اصلاح شکل و اندازه بینی طراحی شده است. 

 

مهمترین اجزای بینی شامل بخش غضروفی و بخش استخوانی هستند. در رینوپلاستی هر دوی این بخش ها می توانند مورد دست کاری و تغییر قرار بگیرند. جراح شما می تواند تصمیم بگیرد که با توجه به فرم کنونی بینی شما و تغییراتی که لازم است اعمال شود چه اعمالی روی بینی شما انجام شود.

 

هنگام برنامه ریزی جراحی بینی، جراح سایر ویژگی های صورت، پوست بینی و مواردی را که می خواهید تغییر دهید، در نظر می گیرد. اگر شما کاندید جراحی هستید، جراح شما معمولا یک طرح سفارشی با توجه به چهره و بقیه ی اعضای صورت شما برای شما ایجاد می کند.و توضیح می دهد که شکل بینی شما بعد ازرینوپلاستی چه شکلی خواهد شد.

رینوپلاستی

 

چرا بعضی ها رینوپلاستی بینی را انجام می دهند؟

 

رینوپلاستی بینی  می تواند اندازه، شکل یا نسبت بینی شما را تغییر دهد. ممکن است برای ترمیم ناهنجاری های ناشی از آسیب، اصلاح نقص مادرزادی یا بهبود برخی از مشکلات تنفسی انجام شود.

 

ریسک های عمل رینوپلاستی

 

همانند هر عمل جراحی بزرگ، جراحی زیبایی بینی خطراتی از جمله موارد زیر را دارد:

 

·         خون ریزی

 

·         عفونت

 

·         واکنش نامطلوب به بیهوشی

 

·         مشکل تنفس از طریق بینی

 

·         بی حسی دائمی در بینی و اطراف آن

 

·         امکان بینی ناموزون

 

·         درد، تغییر رنگ یا تورم که ممکن است ادامه داشته باشد

 

·         جای زخم

 

·         سوراخ در سپتوم (سوراخ شدن تیغه بینی)

 

·         نیاز به جراحی اضافی

 

 پزشک متخصص رینوپلاستی شما معمولا درباره ی خطرات و ریسک های قبل و بعد از عمل حتما با شما صحبت خواهند کرد.

رینوپلاستی

 

انواع  روش های جراحی رینوپلاستی

 

رینوپلاستی بسته: یک عمل جراحی زیبایی بینی بسته به این معنی است که برش ها فقط در داخل سوراخ های بینی ایجاد می شوند - جای زخم به خوبی پنهان است اما دسترسی به ساختارهای بینی محدودتر است.

 

رینوپلاستی باز: همانند جراحی بینی بسته، برش هایی در داخل سوراخ های بینی ایجاد می شود، اما در عین حال با یک برش کوچک در کل کوملا بین سوراخ های بینی به هم متصل می شوند. سپس می توان از بینی "رونمایی" کرد . 

 

رینوپلاستی کاهش می یابد: این اصطلاحی است که اغلب برای جراحی بینی استفاده می شود زیرا بسیاری از بیماران برای کوچک و کوتاه شدن بینی یا کاهش قوز روی پل نیاز به تنظیم بینی دارند.

عمل رینوپلاستی

 

رینوپلاستی تجدید نظر شده: این اصطلاح دیگری است که ممکن است استفاده از آن را شنیده باشید. جراحی زیبایی بینی می تواند به یک تحول چشمگیر دست یابد، اما به دلایل زیادی جراحی بسیار چالش برانگیزی است. بینی ویژگی اصلی صورت است و همچنین یک ساختار پیچیده است که می تواند عملکرد تنفسی را تحت تأثیر قرار دهد. جراحی زیبایی بینی تجدید نظر به معنای جراحی ثانویه بینی برای اصلاح مسائل ناشی از عمل اولیه است، چه زیبایی و چه عملکردی.

 

در نهایت باید بدانید اگر قصد شما از جراحی، تغییر شکل بینی برای زیباتر شدن است، بهترین نوع جراحی برای شما رینوپلاستی است. ممکن است مشکلات جانبی ای وجود داشته باشد که جراح تشخیص دهد برای رفع آنها از روش های دیگری نیز بهره برده شود. مانند رینو-سپتو پلاستی که یک جراحی ترکیبی از رینوپلاستی و سپتوپلاستی است.

 

آیا استفاده از ریمل فیک باعث پیری چشم ها می شود؟ چگونه با این مشکل مقابله کنیم؟

iranreportaj بازدید : 31 شنبه 13 دي 1399 نظرات ()

خانم ها از ابزار های مختلف آرایشی استفاده می کنند تا چهره ای زیباتر داشته باشند. به کمک رژ لب، زیبایی لب ها را بیشتر می کنند و به آن ها فرم دلخواه خود را می دهند.

با استفاده از کرم پودر، نقص ها و عیب های صورت مثل چین و چروک و لکه ها را کاور می کنند و به کمک ابزار فوق العاده محبوب و جذاب ریمل ، مژه ها را بلند تر ، حالت دار و پرپشت تر و حجیم تر می کنند.

به خاطر این که ساعت های طولانی ممکن است آرایش بر روی صورت خانم ها بماند ، اگر از محصولات با کیفیت استفاده نشود، پوست صورت داغون می شود و ریمل های نامرغوب و یا حتی فاسد هم باعث پیر شدن چشم های افراد می شود.

پس اگر لوازم آرایشی را از برندهای نامعتبر یا به اصطلاح فیک خریداری کنید این آسیب خیلی بیشتر و گاها جبران ناپذیر خواهد بود.

توصیه های کلی برای جلوگیری از پیر شدن

 • اجازه دهید چشم و مژه شما کمی هوا بخورد و نفس بکشد. وجود لایههای ریمل روی مژه مانع این کار میشود.

 • از برندهای اصل و معتبر ریمل را خریداری کنید تا مانع از آسیبهای بیشتر به چشم شوید.

 • برای استفاده روزمره، ریملهای بر پایه آب نسبت به ریمل ضد آب بهتر است.

 • ریمل بر پایه آب به دلیل جذب سریع باکتری و میکروب تاریخ انقضاء کمتری خواهد داشت.

برای جلوگیری از آسیب بیشتر به مژه، برای پاک کردن ریمل ضد آب وسواس بیشتری به خرج دهید. از مواد آرایش پاک کن چشمی قوی استفاده کنید و به آرامی آن را روی مژه بکشید.

مراقب آسیب هایی که ریمل به چشم شما وارد میکند باشید!

در انتخاب ریمل کمی وسواس به خرج دهید. به دلیل نزدیکی مواد داخل ریمل به ناحیه چشم و آسیب پذیری آن باید ریملی را انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی، سلامت چشمهای شما را نیز به ارمغان بیاورد.

عواملی متعددی بر حساسیت چشم تاثیر میگذارد. نور آفتاب، کم خوابی و استرس، تغذیه نامناسب و استفاده مداوم از لوازم آرایشی موجب پیری چشم و حساسیت آن میشود. در کنار این عوامل اگر از ریمل نامرغوب هم استفاده شود زمینه برای آلرژی چشم را افزایش میدهد.

نشانه هایی که میتوان پی برد شما دارای چشمانی حساس و مستعد آلرژی هستید میتوان به سوزش و خارش در ناحیه چشم، سرازیر شدن اشک، قرمزی و التهاب در ناحیه چشم اشاره کرد.

ویژگی ریمل های بی کیفیت چیست و استفاده از این نوع ریمل چه عواقبی دارد؟

بسیاری از ریملها دارای مواد شیمیایی و نگهدارنده هستند که این مواد در صورت استفاده طولانی مدت به تارهای نازک مژه آسیب وارد میکند. بعد از مدتی موهای ضعیف، نازک تر و شکننده میشود. در مورد جدیدتر موجب ریزش مژه خواهد شد. در نهایت باید از تقویت کنندههای مژه استفاده کنید.

انواع ریمل کدامند و چه ویژگی هایی دارند؟

بر اساس مواد داخل مایع ریمل، ریمل ها به دو نوع کلی بر پایه آب و ضدآب تقسیم میشوند.

ریمل هایی که بر پایه آب هستند به راحتی باکتری و میکروب جمع میکنند و مژههای شما را به منبعی برای رشد باکتری تبدیل میکنند. با هر بار کشیدن برس ریمل آغشته به مواد روی مژه ها این آلودگی به چشم منتقل میشود و در نتیجه چشمهای شما حساس تر از قبل خواهد شد. اگر مواردی مانند خارش شدید و التهاب و قرمزی در ناحیه چشم مشاهده کردید بدانید که چشم شما به آن ریمل و مواد داخلش حساسیت دارد.

چرا استفاده از ریمل ضد آب خوب نیست؟

ریمل هایی که ضدآب هستند مقدار بیشتری روغن در مواد سازنده اش وجود دارد که باعث میشود این ریملها در برابر اشک چشم، عرق صورت و شستشو بسیار مقاوم باشند. از طرفی برای اینکه مواد این نوع ریمل زیر چشم نریزد مواد بسیار چسبنده در آن وجود دارد که لابلای تارهای مژه شما میچسبد.

این ریملها به دلیل اینکه با دست کشیدن پاک نمیشود، به زیر چشم می ریزد و سیاه نمیکند بسیار مورد توجه خانمها قرار گرفته است. توصیه میکنیم در صورت تمایل به استفاده از این نوع ریمل، فقط برای مهمانیها استفاده شود. استفاده روزانه و مرتب برای مژه ها شما خطرناک خواهد بود. 

چه نوع ریمل هایی باعث آسیب دیدن چشم ها می شود؟

مشکل از آنجایی شروع میشود که برای پاک کردن این ریملها شما دچار دردسر می شوید. برای پاک کردن این نوع ریمل به دلیل مقاومت آن در برابر آب، باید از پاک کننده های آرایشی قوی استفاده کنید. برای جدا کردن ریمل باید فشار بیشتری به مژه وارد کنید. این دو مورد باعث آسیب شدید به مژه میشود، آنها را شکننده و ضعیف میکند و بعد از مدتی دچار ریزش شدید میشوند. 

آیا می توان هر روز ریمل زد؟

 اما به طور کلی استفاده روزمره از ریمل به دلیل وجود مواد شیمیایی، رنگها و عطرها عوارض زیادی را در پی دارد. پوست زیر چشم بسیار نازک و حساس است و میتواند به راحتی مواد شیمیایی موجود در ریمل جذب کند. این اتفاق میتواند منافذ پوست را ببندد و باعث پیری و تیره شدن پوست اطراف چشم شود.

جمع بندی

برند روبی سان یکی از برندهای مطرح و معتبر ایتالیایی ایرانی است که علاوه بر زیبایی در کوتاه مدت، به سلامت پوست و چشم های شما در دراز مدت اهمیت می دهد.

این برند معتبر مفتخر است که برای ساخت ریمل های مرغوب و باکیفیت خود ، از مواد طبیعی و درجه یک از جمله عسل استفاده می کند تا زیبایی و سلامت را برای مخاطبان خود تضمین کند.
خرید آسان ریمل

iranreportaj بازدید : 21 یکشنبه 30 آذر 1399 نظرات ()

چشم های ما مهم ترین عضو صورت ما برای ارتباط برقرار کردن با آدم های اطرافمان هستند به همین دلیل زیبایی چشم ها اولین چیزی است که در برخود با دیگران به چشم ما میآید. برای زیبا تر کردن چشم ها ما از وسیله آرایشی به اسم ریمل استفاده میکنیم. ریمل زیبایی چشم های ما را دو چندان میکند.

عملکرد ریمل اینگونه است که با توجه به ویژگی که دارد باعث میشود مژه های ما بلند تر، حجیم تر، و زیبا تر شوند. اما همانگونه که میدانید ریمل انواع مختلفی دارد و کاره سختی است که ریملی متناسب با چشم هایمان انتخاب کنیم.

پس اگر شما هم هنگام خرید ریمل دچار مشکل میشوید که کدام ریمل برای من و چشم هایم مناسب تر است با روبی سان در این مقاله همراه باشید تا شما را برای داشتن خریدی آسان راهنمایی کند.

ریمل

انواع ریمل

ریمل انواع مختلفی دارد که هر کدام کاربرد های متفاوتی دارند مثلا یکی فر کننده است,یکی دیگر حجم دهنده مژه ;که اگر برایتان سوال شود که چطور می شود تفاوت آن ها را تشخیص داد,میتوان گفت معمولا تفاوت شان را میتوان از نوع برس هر کدام تشخیص داد;هم چنین اطلاعاتی هم روی محصول درج می شود که نوع ریمل را برای ما مشخص خواهد کرد.

ریمل از نظر کاربرد به 6 نوع تقسیم بندی می شود

 • ریمل حجم دهنده:مژه های شما پر پشت است اما حجم کمی دارد؟ اگر شما جزو این دسته هستید,بهترین انتخاب برای شما ریمل حجم دهنده است. این نوع ریمل از جنس سیلیکون یا موم است و مشکل کم حجم بودن مژه شما را با خرده مژه حل می کند.

 • ریمل فر کننده:این نوع ریمل از جنس پلیمر و رزین است. باعث فرم گرفتن مژه به سمت بالا می شود.گزینه بسیار مناسب برای افرادی است که مژه های بدون حالت و صافی دارند و دوست دارند که حالت بگیرد.

 • ریمل بلند کننده:اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دارای مژه بلندی نیستید, پیشنهاد من به شما خرید ریمل بلند کننده است. این نوع ریمل دارای موادی از جنس الیاف است که بسیار چسبانند و با چسبیدن به مژه شما باعث بلند نشان دادن آن می شوند.

 • ریمل ضد آب:اگر شما اشکتان دم مشک است و اهل استخر رفتن با آرایش هستید و نمی خواهید آرایشتان از بین برود,یا اگر زیاد عرق میکنید و فصل تابستان در پیش است,بهترین انتخاب ممکن خرید ریمل ضد آب است.عرق کردن یا آّب تاثیری بر ساختار آن ندارد زیرا حاوی روغن های معدنی و موم است.

 • ریمل های تقویتی:هم باعث بلند شدن یا حجم دهندگی می شوند, هم دارای موادی هستند که به تقویت مژه کمک میکند.

 • ریمل اکلیلی:اگر قصد شرکت در مهمانی ,پارتی و.. دارد ,میتواند گزینه مناسبی باشد .به دو نوع پودری و مایع در بازار وجود دارد که برای استفاده از ریمل پودری نیاز به ترکیب آن با آب است.نکته آخر هم اینکه خیلی کلی باید بر روی مژه ها ریخته شود تا تمام آن روی یک نقطه جمع نشود.

 

ریمل باکیفیت

با توجه به نکات ذکر شده فکر نکنم دیگر خرید ریمل برای شما کار سخت و گیج کننده ای باشد. اما در هنگام خرید ریمل به این نکته هم بسیار توجه داشته باشید که سلامت چشم های شما بسیار مهم است و هیچوقت سلامت چشم های خود را با ریسک استفاده از ریمل های بی کیفیت به خطر نیاندازید.

شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه های معتبری مانند روبی سان با اطمینان خاطر از کیفیت ریمل های آن ها و با قیمتی مناسب خرید کنید.خرید یک ریمل حجم دهنده باکیفیت

iranreportaj بازدید : 26 شنبه 29 آذر 1399 نظرات ()

 

چشم ها مهم ترین عضو ارتباطی در بدن هستند. پس داشتن چشم هایی گیرا و جذاب به شما در ارتباط بهتر و تاثیرگذار تر داشتن کمک شایانی میکند. به همین دلیل خرید ریمل حجم دهنده و استفاده از آن بسیار تاثیرگذار است و می تواند زیبایی شما را دوچندان کند. البته برس ریمل و  موادی که داخل آن استفاده شده است در گرفتن نتیجه بهتر هم خیلی مهم و قابل توجه است.

در این مقاله روبی سان یک ریمل حجم دهنده عالی برای زیباتری کردن چشمان شما معرفی میکند.

ویژگی های یک ریم حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده برای خانم هایی که مژه های نازک و کم حجمی دارند مناسب اسمی باشد. در نتیجه آن موی چه های ریز روی براش باعث عملکردی متفاوت خواهد شد. این موی چه ها می توانند روی ریزترین و نازک ترین مژه شما هم تاثیر بگذارد و آن را حجیم نشان دهد.

اگر برسی که از داخل محفظه خارج کردید درشت و با موی چه های ریز فراوان بود بدانید که ریمل حجم دهنده است.

مایع ریمل حجم دهنده خرده مژه های زیادی وجود دارد. این خرده مژه ها می تواند به تارهای نازک و کم حجم مژه های شما بچسبد و باعث شود کمی ضخیم و حجیم نشان داده شود.

یکی از خصوصیاتی که بهترین ریمل حجم دهنده باید داشته باشد این است که مایع درون محفظه باید بیشتر از مابقی ریمل ها باشد. پس اگر برس ریمل را از درون محفظه اش بیرون می آورید باید میزان بیشتری مایع را با خود بیرون آورد.

 برس ریمل حجم دهنده به نسبت کمی بزرگ تر و درشت تر است. از طرفی اگر به دنبال درشت شدن چشم ها و پرپشت شدن مژه هایتان هستید ریمل حجم دهنده با رنگ مشکی را انتخاب نمایید.

بهترین ریمل حجم دهنده ضد حساسیت و آلرژی است. این خاصیت در کمتر ریملی دیده می شود مگر آنکه مواد اولیه آن ارگانیک باشد. موادی که در تولید یک محصول آرایشی به کار رفته است می تواند موجب تقویت یا آسیب به آن منطقه خاص شود.

زمانی که شما از ریمل حجم دهنده استفاده می کنید و چشم هایتان دچار سوزش و خارش، التهاب و قرمزی و حساسیت به نور می شود نشان دهنده این است که چشم شما به این ماده آرایشی حساسیت دارد و پیشنهاد می شود مصرف این ماده آرایشی را قطع نمایید.

بهترین ریمل حجم دهنده نباید موجب بروز حساسیت های چشمی شود و به آن ناحیه آسیب وارد کند.

ریمل حجم دهنده

در خرید ریمل حجم دهنده به مواد اولیه آن توجه کنید. مثلا نمونه های ضد آب می تواند باعث ریزش مژه هایتان و کوتاهی آن ها شود. بیشتر ریمل های حجم دهنده ضدآب حساسیت زا هستند. در نتیجه بهتر است هنگام خرید ریمل حجم دهنده این گزینه را کنار بگذارید.

ریمل حجم دهنده در مجاورت مستقیم با چشم های شما قرار می گیرد در نتیجه اگر کیفیت لازم را نداشته باشد یا از مواد اولیه نامرغوبی تهیه شده باشد می تواند زمینه ساز بروز بیماری های چشمی شود. بهترین ریمل حجم دهنده باید اصل و استاندارد باشد. 

اگر هنگام خرید ریمل حجم دهنده دقت نکنید به دلیل اینکه این ماده آرایش در مجاورت چشم هایتان قرار می گیرد می تواند به آن ها هم آسیب برساند.

و اما اگر بخواهیم بهترین برند ریمل حجم دهنده را به شما معرفی کنیم می توانیم به برند روبی سان اشاره کنیم. این ریمل دارای موم عسل در مواد اولیه خود است. عسل آبرسان است و می تواند باعث تقویت و آبرسانی به تارهای مژه شما شود. این ریمل نه تنها حساسیت زا نیست بلکه می تواند تمام آسیب هایی که یک ریمل می تواند به مژه هایتان وارد کند را برطرف کند و به شما چشمانی رویایی با مژه های شالم دهد.

بنابراین ریمل حجم دهنده را از بین برندهای معتبر آرایشی مانند روبی سان خریداری نمایید. چون همانطور که همیشه گفته میشود سلامتی شما بسیار مهم تر از زیبایی است پس در انتخاب و خرید لوازم آرایشی خود بسیار دقت کنید. 

خرید رژ لب جامد برای موقعیت های مختلف

iranreportaj بازدید : 20 چهارشنبه 26 آذر 1399 نظرات ()

رژ لب جامد جذاب ترین و پرکاربرد ترین وسیله آرایشی است. شما حتی اگر اهل آرایش کردن هم نباشید حتما از رژ لب استفاده میکنید. اما خرید رژ لب جامد هم مانند بقیه لوازم آرایشی اصولی دارد که باید آن را رعایت کنید. مخصوصا رژ لب جامد که طیف گسترده ای از رنگ ها را شامل میشود.

پس باید بدانید که خرید رژ لب جامد مناسب با هر مکانی با مکان دیگر فرق دارد برای مثال شما برای حضور در ادارت نمیتوانید مانند مهمانی ها از رژ لب های جامد استفاده کنید.

روبی سان در این مقاله به شما کمک میکند تا بتوانید برا هر مکانی رژ لب مناسب با آن مکان را خریداری کنید.

خرید رژ لب جامد

خرید رژ لب برای روتین روزانه و محل کار 

خانم ها به شدت به زیبایی و استایلی که به نظر می آیند حساس اند و دوست دارد در هر موقعیت و زمانی زیبا به نظر برسند. در محیط کار باشند، دانشگاه باشند یا خانه باید از رژ لب مناسب استفاده کنند. 

خرید رژ لب جامدی که برای این روزها انجام می دهید بهتر است از نوع چرب باشد. رژ لب جامد چرب بهترین گزینه برای این روزها است. این نوع رژلب دارای مقدار بیشتری نرم کننده و لوسیون لب است و می تواند در عین زیبایی لب هایتان را مراقبت و رسیدگی کند. البته زمانی که از این نوع رژ لب استفاده می کنید دیگر به شاین لب احتیاجی نخواهید داشت. رژ لب جامد روی پوست لبتان کمی برق می اندازد و زیبایی چهره تان را دو چندان می کند.

رژ لب مناسب محل کار

خرید رژ لب جامد برای کمپ زدن در طبیعت

اگر روز تعطیل را با خانواده یا دوستان صمیمی خود را در کوه و جنگل سپری می کنید بهتر است کمی آرایش ملایم و لایتی داشته باشید. که هم زیبایی تان حفظ شود و هم استایلی که برای جنگل دارید مناسب باشد. یک نکته بسیار مهم در مورد این نوع وسیله آرایشی وجود دارد که فروشنده ها هنگام خرید رژ لب جامد چیزی نمی گویند. رژ لب جامد چرب دارای ماندگاری کمی است و خیلی راحت از روی لب هایتان پاک می شود و شما را مجبور می کند که آن را تمدید کنید. در نتیجه برای روزهای طبیعت گردی می توانید از رژ لب مایع استفاده نمایید. زدن برق لب یا رژ لب جامد بی رنگ می تواند گزینه خوبی باشد اگر شما لب های ظریف و نازکی دارید. 

رژ لب مناسب مهمانی

خرید رژ لب جامد مناسب برای مهمانی 

نیاز دارید برای این زمان ها و موقعیت ها یک  آرایشی تمیز و حرفه ای و شیکی داشته باشید که زیبایی ظاهر شما را چند برابر کند. خرید رژ لب جامد مات می تواند هوشمندانه ترین انتخاب شما باشد. اگر احساس می کنید بعد از استفاده از این محصول ارایشی کمی لب هایتان خشک و پوسته پوسته میشود پیشنهاد می کنیم از برند روبی سان خرید رژ لب جامد را انجام دهید.

 این برند دارای عسل در مواد اولیه خود است و می تواند لب های شما را آبرسانی کند. در نتیجه بعد از استفاده از این نوع محصول آرایشی اصلا احساس خشکی در لب هایتان نخواهید کرد.

خرید رژ لب جامد مات به دلیل ماندگاری بالا، تنوع رنگ و آرایش تمیزتر برای این موقعیت بسیار مناسب است. تنوع رنگی این رژ لب جامد به قدری زیاد است که می توانید رنگ آن را با لباس مهمانی و رنگ لاک تان ست کنید.

رژ لب جامد باکیفیت

با توجه به نکات ذکر شده متوجه شده اید که هر رژ لب متناسب با یک موقعیت اجتماعی خاص میباشد. اما در هنگام خرید رژ لب جامد باید رنگ پوست لبتان و فرم آن را هم در نظر بگیرید چون هر رژ لبی به هر لبی نمیآید.

پس از مشخص کردن موقعیت استفاده از رژ لب و فرم و جنس لب هایتان نکته مهم بعدی کیفیت رژ لب میباشد. پس در هنگام خرید رژ لب جامد به سراغ فروشگاه های معتبر لوازم آرایشی مانند روبی سان بروید.

 

 خرید ریمل حجم دهنده باکیفیت

iranreportaj بازدید : 21 سه شنبه 25 آذر 1399 نظرات ()

 

 یکی از پرطرفدار تربن لوازم آرایشی بین خان ها ریمل است و در این میان خرید ریمل حجم دهنده از همه ریمل ها بیشتر است دلیل آن هم جذابیت وجلوه زیادی است که یک ریمل حجم دهنده به چشم ها میدهند. شما حتی اگر ارایش کاملی هم نداشته باشید میتوانید فقط با زدن ریمل حجم دهنده روح را به چشمان و صورت شما بیاورد و باعث جذابیت و شادابی چهره شما شود.

با روبی سان در این مقاله همراه باشید تا نحوه خرید ریمل حجم دهنده باکیفیت را برای شما بگوید.

خرید ریمل حجم دهنده

 ریمل چشم یک ابزار مهم در صنعت آرایش است، که باعث ضخیم­تر شدن، تیره­تر شدن، فرشدن و بلندتر شدن مژه­های شما می­شود و جذابیت چهره شما رو چندین برابر می­کند، امروزه ریمل­های متنوع با کاربردهای خاص در بازار وجود دارد که نوع پرطرفدار آن ریمل حجم دهنده(Volumizing mascara) است. همانطور که از اسمش پیداست، باعث افزایش حجم مژه می­شود. ریمل حجم دهنده به شما کمک می­کند که میکاپ­تان متفاوت به نظر برسد. اگر­چه شما قبل از خرید ریمل حجم دهنده باید به نکاتی مثل حالت پلک و مژه­های خود دقت کنید، به زبان ساده­تر نیاز چشم­ خود را بشناسید. به عنوان مثال، خرید ریمل حجم دهنده برای افرادی که پلک صاف و بی حالت دارند پیشنهاد نمی­شود. این افراد بهتر است از خرید ریمل حجم دهنده صرف­ نظر کنند و از ریمل­های حالت دهنده استفاده کنند. ولی گاهی اوقات شما میخواهید برای یک میهمانی ویژه آماده شوید که در آن بدرخشید، و از مژه مصنوعی استفاده می­کنید و حاضر هستین برای آن پول زیادی پرداخت کنید، اما بعد از اینکه بخواهید از پلک خود جدا کنید ممکن است تعداد زیادی از مژه­های شما به آن بچسبند و کنده شوند.ولی با خرید ریمل حجم دهنده و استفاده از آن فقط برای یکبار از این مشکلات در امان میمانید.

فواید ریمل حجم دهنده باکیفیت

وقتی صحبت از یک ریمل خوب می­شود یعنی اینکه نیاز و خواسته ما را برآورده کند. یکی از مزایای ریمل حجم دهنده این است که باعث حجم دادن و بلند کردن مژه­ها شود، چون فرچه آن کمی متفاوت است. به طوری که تعداد دندانه­های آن بیشتر، ریز و درشت است که به اصطلاح(خورده مژه) میگویند. که باعث می­شود مژه­ها دانه به دانه شانه شوند و در نهایت همان افزایش حجم و طولی که شما انتظار دارید را به چشمهایتان بدهد. ناگفته نماند که کیفیت و مایع ریمل هم بسیار حائز اهمیت است، که باعث ماندگاری بالا و طبیعی جلوه کردن صورتتان می­شود و از سلامت و تاریخ انقضاء محصول هم غافل نشوید.

ریمل حجم دهنده

انواع ریمل و نحوه استفاده از آن ها

ریمل­ها از نظر نوع ساختار با هم متفاوت هستند. بعضی از آن­ها مقاوم دربرابر آب هستند(water-resistant) ، بعضی ها ضد آب یا همان(waterproof) هستند و بعضی­ها حجم دهنده­اند که فرمالاسیون­های متفاوتی از یکدیگر دارند.که برای پاک کردن فرمالاسیون­های ضد آب باید از پاک کننده­هایی که برپایه روغن هستند استفاده شود.

یاد بگیرید که چگونه ریمل بزنید!

قبل از هر چیزی باید به مژه­های خود توجه کنید. برای آنکه بخواهید چشمانی درشت­تر داشته باشید باید قبل از استفاده از ریمل چشم، تکنیک آن را بدانید.

اولین گام برای افرادی که میخواهند مژه­های فر و کشیده داشته باشند، یا افرادی که مژه­های صاف دارند، باید ابتدا از فرمژه استفاده کنند. دقت کنید که هرگز پایان کار از فرمژه استفاده نکنید چرا که باعث بهم چسبیدن و نامرتب شدن مژه­هایتان می­شود. استفاده درست از این ابزار میتواند تفاوتی در آرایش شما ایجاد کند.

درگام بعدی نگاه خود را به سمت بالا انداخته و فرچه ریمل خود را به صورت چرخشی از ریشه به سمت نوک مژه­ها بکشید و یا میتوانید به صورت زیکزاکی(چپ­،راست) انجام دهید.

توجه کنید که مانده موادی که بر روی فرچه ریمل وجود دارد را داخل تیوپ ریمل بریزید و یا روی یک دستمال بمالید.

انواع ریمل

همانطور که متوجه شدید خرید ریمل حجم دهنده میتواند یک موهبت برای زیبا کردن چشم های شما باشد اما از این نکته غافل نشوید که کیفیت ریمل هم بسیار مهم است. برای خرید ریمل حجم دهنده باکیفیت میتوانید به فروشگاه روبی سان که یک فروشگاه معتبر با محصولا اصل و با کیفیت است مراجعه کنید.

 
 

رژ لب جامد سرب دار چه ضرر هایی دارد ؟

iranreportaj بازدید : 23 دوشنبه 24 آذر 1399 نظرات ()

همه خانم ها عاشق رژ لب هستند. به دلیل تنوع مدل و طیف گسترده رنگی که دارد خانم ها از خریدن و استفاده کردن رژ لب جامد لذت میبرند. شما حتی اگر هیچ آرایشی نداشته باشید فقط با زدن یه رژ لب میتوانید جلوه و زیبایی را به چهره خود بیاورید.

تنوع رنگی رژ لب جامد میتواند به راحتی با لباس های شما برای مهمانی ها مجالس ای که میروید هماهنگ شود.

به همین علت تقاضا برای این نوع رژ لب بین خانم ها بسیار زیاد است و همین امر باعث میشود. برند های تقلبی وارد بازار شودند و تلاش کنند رژ لب های فیک که پر از سرب می باشد را به خریدار بفروشند.

رژ لب جامد

سرب داخل رژ لب ها میتواند برای سلامتی بسیار خطرناک باشد و منجر به سرطان و بیماری شود. در این مقاله روبی سان قصد دارد شما را از خطرات سرب برای سلامتیتان باخبر کند پس با ما همراه باشید.

آیا رژ لب جامد هم سرب دارد؟

بله تمام رژ لب ها دارای سرب هستند اما میزان آن متفاوت است. رژ لب هایی که اصل هستند و کیفیت بالایی دارند میزان بسیار کمی سرب در مواد اولیه خود دارند. در مقابل رژ لب های فیک و تقلبی با میزان سرب بالایی که دارد می توانند به پوست لب شما آسیب وارد کند. در واقع رژ لب های فیک به میزان غیر استانداردی مواد با هم ترکیب می شوند. اما سرب موجود در رژ لب جامد اصل استاندارد است و به لب هایتان آسیب وارد نمی کند.

رژ لب جامدی که بعد از استفاده روی لب هایتان احساس سنگینی و چسبندگی ایجاد می کند بدانید که کیفیت لازم را ندارد، استاندارد نیست و میزان سرب در آن بیشتر از حد مجاز است. توصیه می کنیم که این نوع رژ لب جامد را کنار بگذارید و از آن استفاده نکنید.

رژ لب جامدی که به مدت زیاد روی لب های شما می ماند و ماندگاری زیادی دارد، به راحتی از روی لب هایتان پاک نمی شود می تواند پوست لب هایتان را خشک کند و به آن آسیب بزند. در واقع هر چه میزان ماندگاری رژ لب جامد بیشتر باشد سرب بیشتری دارد. پس فریب شعار رژ لب جامد 24 ساعته را نخورید و سلامت لب هایتان را به خطر نیندازید.

رژ لب جامد بدون سرب

خطرات سرب داخل رژ لب جامد برای سلامتی

پوست لب های شما یکی از نازک ترین پوست های موجود روی بدن شماست. و اگر مواد بی کیفیت و نامرغوبی روی آن قرار بگیرد خیلی راحت می تواند جذب پوستتان شود و در اثر  استفاده مکرر در طولانی مدت لب هایتان به شدت خشک می شود. ترک های عمیق می خورد و دچار پوست پوست شدن می شود.  

حتما میدانید که اگر هنگام خوردن و آشامیدن، لب هایتان رژ لب داشته باشد مقداری از رژ لب را میل می کنید. حالا در نظر بگیرید که این رژ لب سرب دار باشد. میزان زیادی رژ لب سرب دار وارد سیستم گوارشی شما می شود و از آن طریق جذب بدنتان می شود. به همین دلیل است که می گویند رژ لب جامد سرب دار سرطان زاست و می تواند به سلامت کل بدنتان آسیب وارد نماید.

رژ لب جامد باکیفیت

میزان سرب موجود در رژ لب جامد اصل کنترل شده است و میزان آن به قدری نیست که به شما صدمه بزند. برای خرید لوازم آرایشی همیشه قیمت را ملاک و معیار خرید قرار ندهید. خیلی از خانم ها سلامت لب هایشان را با قیمت خیلی پایینی می فروشند و برای به دست آوردن سلامتی پس از آن هزینه های گزاف زیادی متحمل می شوند.

پس با توجه به نکات ذکر شده قبل از هرچیزی سلامت خود را اصل قرار دهید و برای خرید رژ لب جامد به سراغ فروشگاه های معتبری مانند روبی سان بروید که به شما اطمینان میدهند که تمام محصولاتشان اصل و باکیفت میباشد و شما میتوانید با خیال راحت رژ لب جامد مورد علاقه خود را خریداری کنید بدون ترس از ضرر رساندن به سلامتیان.


تعداد صفحات : 2

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 79
 • کل نظرات : 6
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 11
 • باردید دیروز : 5
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 31
 • بازدید ماه : 339
 • بازدید سال : 3,253
 • بازدید کلی : 5,125